Pattinson był o krok od oświadczyn! Kristen przekreśliła wszystko!

Pattinson chciał, aby Stewart została jego żoną.

Jeżeli cały dramat w związku Pattinson i Stewart nie jest tylko medialną promocją "Królewny Śnieżki i Łowcy", to można powiedzieć, że Rob ma ogromnego pecha. Jego kobieta zdradziła go kilka tygodni przed tym, jak miał się jej oświadczyć!

Jak donosi Mirror Pattinson kupił dom w Los Angeles za astronomiczną kwotę 5 milionów dolarów, z zamiarem, że będzie to ich gniazdko na długie lata: dla państwa Pattinsonów. Pod koniec lata planował zadać swojej wybrance kluczowe pytanie "Czy wyjdziesz za mnie?".

Robert miał nadzieję poślubić Kristen . Nim przyznała się ona do zdrady, Rob robił już pewne przygotowania do oświadczyn na wiosnę - mówi w wywiadzie dla Mirror, przyjaciel aktora.

Wygląda na to, że Pattinson już był w ogródku, już witał się z gąską, aż tu miażdżąca wiadomość przekreśliła całe jego plany. Bardzo mu współczujemy. Z drugiej strony może powinien poczuć ulgę, że "kochliwość" jego dziewczyny wyszła na jaw przed ślubem.

Robert Pattinson Robert Pattinson  justjaredjr.buzznet.com

Jednak póki co, Robert przede wszystkim odczuwa wielką złość. Przyjaciel aktora powiedział portalowi Mirror , jak gwiazdor "Zmierzchu" znosi tę sytuację:

Robert teraz jest wściekły - wyprowadził się z domu i od tego momentu nie rozmawia z Kristen. Od czasu do czasu wymieniają tylko między sobą pełne nienawiści smsy.

Pattinson ma powody do nienawiści. Ciekawe tylko, na co zła jest Kristen ?

Zobacz wideo

zuz

Zobacz także:

Tak ZDRADZA Kristen Stewart!

Brzydkie stopy, krzywe nogi, odstające uszy: Takie są słabe strony gwiazd!

Małe, duże, GIGANTYCZNE - zobacz, jak zmieniały się piersi Igi Wyrwał

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.