Czyja to córka? Jest modelką i aktorką...

Podpowiedź: znanej aktorki i rockmana.

Ava Sambora jest owocem burzliwej miłości znanej z kultowego serialu "Dynastia" Heather Locklear i gitarzysty Jon Bon Jovi, Richie'ego Sambory. Ava po mamie odziedziczyła urodę, po tacie zaś zawadiacki charakter. Mieszanka takich genów musiała okazać się wybuchowa!

Ava Sambora.Ava Sambora. fot. FORUM

I rzeczywiście, mimo tego, że Ava ma zaledwie 14 lat, już rośnie na gwiazdę. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od modelingu. Na Los Angeles Fashion Weekend w 2010 r. wystąpiła w pokazie mody linii stworzonej przez Nikki Lund we współpracy z ojcem Avy.

Piękna blondynka i gwiazda rocka - już wręcz stereotypowe połączenie. Heather Locklear na zabój kochała gitarzystę Bon Jovi, Richie'ego Samborę. Mieli swoje wzloty i upadki, lubili zaimprezować. Zresztą aktorka miała doświadczenie - jej poprzednim mężem był Tommy Lee (ten od Pameli). Pewnego dnia okazało się, że Richie spotyka się z najlepszą przyjaciółką Heather, czyli Denise Richards, i bajka się skończyła z wielkim hukiem.Piękna blondynka i gwiazda rocka - już wręcz stereotypowe połączenie. Heather Locklear na zabój kochała gitarzystę Bon Jovi, Richie'ego Samborę. Mieli swoje wzloty i upadki, lubili zaimprezować. Zresztą aktorka miała doświadczenie - jej poprzednim mężem był Tommy Lee (ten od Pameli). Pewnego dnia okazało się, że Richie spotyka się z najlepszą przyjaciółką Heather, czyli Denise Richards, i bajka się skończyła z wielkim hukiem. REUTERS/FRED GREAVES/Forum

Jednak Ava mierzy wyżej i swoich sił próbuje w aktorstwie. Niedługo zobaczymy ją u boku Megan Fox w filmie "This is Forty" (kontynuacji "Wpadki"), gdzie zagra najlepsza przyjaciółkę jednej z aktorek. Rólka na razie niewielka, ale wnioskując po apetycie Avy, na tym się nie skończy.

51-letnia Heather Locklear chętnie pojawia się w towarzystwie córki na branżowych imprezach, nic dziwnego, w końcu dzięki pięknej Avie może poczuć się młodziej.

Heather Locklear.Heather Locklear. Agencja Wyborcza.pl

Ava jest też aktywna w sieci. Na swoim Twitterze publikuje dość odważne zdjęcia.

Ava Sambora.Ava Sambora. screen z twitter.com

(Screen z twitter.com )

Ava Sambora.Ava Sambora. screen z twitter.com

(Screen z twitter.com )

Dalibyście jej 14 lat?

Baisha

Zobacz także:

Tak wyglądały polskie gwiazdy, gdy były dziećmi! [CZĘŚĆ 2]

Tak się bawi WARSZAWKA! Chuda Wyrwał i Mrozu z Mariną, czyli kto pojawił się na VIVA Summer Party

Natalia Siwiec w gorącej sesji na plaży!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.