Monika Richardson namawiała Zamachowskiego na intymną sesję i wywiad o ich miłości? Zobacz, co napisała!

Dziennikarka na swoim Facebooku zdementowała doniesienia o jej wywiadzie dla jednego z magazynów.

Pojawiły się ostatnio plotki, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski mają za sobą pierwszą kłótnię. Przedmiotem sporu miała być sesja zdjęciowa i wywiad do jednego z kolorowych magazynów. Według doniesień dziennikarce bardzo na tym zależało, w przeciwieństwie do jej partnera...

Za taką sesję i wywiad o ich miłości, parze zaproponowano ponoć 50 tysięcy złotych. I choć suma ta robi wrażenie, Zamachowski w przeciwieństwie do Moniki nie jest entuzjastą tego pomysłu. Była wielka kłótnia, bo Zbyszek nie chce o tym słyszeć! Monika jednak nie ustępuje i namawia go na zmianę decyzji - powiedział tajemniczy informator " Faktu ".

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski.Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Kapif

Monika Richardson jest znana z aktywnego uczestnictwa w portalach społecznościowych. Po przeczytaniu tego niedorzecznego artykułu, postanowiła skomentować się go na swój, zabawny sposób.

Ale śmiesznie... Przeczytałam właśnie, że namawiam Zbyszka na sesję zdjęciową i wspólny wywiad (oczywiście za pieniądze, bo jestem pazerna). Aha, i że do Bitwy na głosy też ja go wkręciłam. No tak, mam jednak wielką moc. Polecam ten news tym, którzy uważają, że od dawna inspiruję tabloidy: nie dość że inspiruję, to jeszcze sama przeciwko sobie! Czas na jakąś nagrodę dla masochistów - napisała żartobliwie na swoim profilu.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski.

Wygląda na to, że para śledzi medialne doniesienia o swoim związku. Przeciwnikom ich relacji udowadnia, że niczym się nie przejmuje.

Tymczasem niestety u nas sielanka. Od jutra wakacje - pochwaliła się. - Wywiadu nie będzie- skwitowała.

Patrząc na zdjęcie, które umieściła kilka dni wcześniej, nie mamy wątpliwości, że mówi prawdę. Sielanka to idealne słowo...

Monika Richardson.Monika Richardson. fot. screen Facebook

qwerty

Zobacz także:

Richardson METAFORYCZNIE o uczuciach, emocjach i związku z Zamachowskim. Internauci: Co to za BEŁKOT?

Monika Richardson już po ROZWODZIE! Dostanie 10 000 zł alimentów MIESIĘCZNIE!

Oni pokazali, jak mieszkają. Zobacz wnętrza domów gwiazd

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.