Śliczna Sara i Iker Casillas tylko we dwoje. Zobacz, gdzie byli!

Romantyczne chwile narzeczonych.

Reprezentacja Hiszpanii wyjechała z Polski z tytułem Mistrza Europy. Cała Hiszpania oddała się radosnemu świętowaniu. Iker Casillas także uczcił zwycięstwo, lecz w nieco bardziej kameralnym gronie: sam na sam ze swoją narzeczoną Sarą Carbonero.

sara carbonero, iker casillassara carbonero, iker casillas East News

Para wybrała się na romantyczną kolację do restauracji Casa Tere. Knajpka mieści się w Pozuelo de Alarcon, gminie położonej na zachodnich obrzeżach Madrytu. Dzięki pierścieniowi lasów sosnowych, otaczających ten obszar, upał doskwiera tu nieco mniej niż w rozgrzanej metropolii.

sara carbonero, iker casillassara carbonero, iker casillas East News

Kapitan reprezentacji jest uwielbiany przez Hiszpanów. Wejście do jego domu udekorowane jest proporcami, flagami i przeróżnymi laurkami z podziękowaniami gratulacjami dla Ikera. Bramkarz mimo że ten wieczór miał spędzić tylko z narzeczoną, znalazł więc też chwilę na autografy dla swoich młodych fanów. Potem mogli już spokojnie udać się czarnym audi na wspólną kolację.

iker casillas, sara carboneroiker casillas, sara carbonero East News

Sara na wieczorną randkę założyła długą, zwiewną sukienkę w złotym kolorze. Zrezygnowała z wymyślnych fryzur i mocnego makijażu. Dziennikarka w tej naturalnej stylizacji wyglądała na prawdę zachwycająco.

iker casillas, sara carboneroiker casillas, sara carbonero East News

Widać, że para bardzo jest w sobie zakochana. Przez cały czas trzymali się za ręce i posyłali sobie przeciągłę spojrzenia. Nie możemy się już doczekać zdjęć z ich ślubu!

zuz

Zobacz także:

Casillas w slipkach, Sergio bez koszulki. MISTRZOWIE w szatni po meczu

NAJSEKSOWNIEJSZĄ dziewczyną piłkarza jest... FINAŁOWE GŁOSOWANIE!

Cristiano Ronaldo z synem i Iriną Shayk na wakacjach w Saint Tropez. Pociesza się po przegranej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.