Kanye West chce, żeby Kim była jak... Kate Middleton!

Kim Kardashian jest celebrytką o niezbyt dobrej reputacji. A Kanye West marzy o tym, by wyglądała i zachowywała się jak księżna! Czy są na to szanse?

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że wizerunek Kim Kardashian jest dosyć wulgarny. Gwiazda reality show nie ma problemów z tym, aby zaprezentować się szerszej publiczności w samej bieliźnie. Nie stroni też od mocnego makijażu. Tymczasem Kanye oczekuje od swojej partnerki, aby stała się naturalna i elegancka. Znalazł dla swojej ukochanej nowy wzór do naśladowania - Kate Middleton!

Sprawę nagłośnił stylista gwiazdy, Rob Scheppy. W rozmowie z magazynem "Daily Star" opowiedział o nowym pomyśle rapera.

Kanye lubi angażować się w kwestie wyglądu Kim. On jest rzeczywiście bardzo wpływowy, ma niesamowity styl, więc oczywiście bierzemy sobie do serca jego opinie i mówimy: Ok, spróbujemy tego! Odkąd Kim przyleciała do Londynu, wielki wpływ na jej wygląd zaczęła mieć Księżna Katherine Middleton. Ona jest niesamowita. Widzieliśmy jej ślub, był piękny - zdradził Rob.

Dodał także, że Kim jest otwarta na wszelkie sugestie Kanye'go, bo "każda kobieta chce wyglądać dobrze dla swojego faceta". Zgadza się na wszystkie jego pomysły. Czy uda mu się przeprowadzić taką zmianę w życiu Kim?

Zastanawiające jest jednak, że raper chce, aby jego narzeczona przechodziła tak dużą metamorfozę. Wydawałoby się, że miłość polega na akceptacji drugiej osoby taką, jaką jest... W show-biznesie ta zasada chyba jednak nie ma prawa bytu.

Jak oceniacie zachowanie Kanye'go?

Mau

Zobacz także:

Kanye West wystąpi w programie Kim Kardashian!

Dlaczego Kim Kardashian nie pojawiła się na gali Metropolitan Museum of Art?

Kim Kardashian, Lindsay Lohan i Dakota Fanning na przyjęciu u prezydenta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.