Kotek Express: Polski nastolatek wygrał konkurs fotograficzny; Zatrzymano warszawskiego podpalacza samochodów; Tusk oceniony na dwóję z plusem!

Dziś 20 lutego. Urodziny Rihanny! Do wakacji zostało 130 dni.

Piętnastoletni fotograf przyrody nagrodzony przez BBC

15-latek z Wrocławia zdobył pierwsze miejsce w konkursie Young Wildlife Photographer. Zdjęcie ostrygojadów wykonane przez Mateusza Piesiaka na nowojorskiej plaży wygrało z tysiącami innych fotografii z całego świata. Jego zdjęcia znajdziecie dziś na Kotku!

Wydawca "Wprost" odpiera zarzuty Lisa

Tomasz Lis z niezależnego dziennikarza zmienił się w przedsiębiorcę składającego oferty handlowe partnerom AWR "Wprost", swoimi działaniami doprowadził do konfliktu interesów, a po zwolnieniu rozpowszechnia nieprawdziwe informacje - podaje wydawca tygodnika "Wprost" w opublikowanym dziś oświadczeniu. Komu wierzycie?

Zatrzymano warszawskiego podpalacza

Policja zatrzymała podejrzanego w sprawie podpaleń samochodów w Warszawie. W sobotnią noc podpalił w centrum dziesięć aut. Większość została poważnie zniszczona. Zatrzymany wczoraj mężczyzna ma 23 lata. Jest mieszkańcem Warszawy. Za podpalanie samochodów był już zatrzymany w ubiegłym roku. Od lata w centrum Warszawy ktoś podpalił 22 auta. Jak się okazało, jest to kibol. Podpalał samochody, bo nie wszedł na mecz! Co o tym sądzicie?

Sondaż SMG/KRC: Tusk oceniony na dwóję z plusem!

Bartosz Arłukowicz i Joanna Mucha otwierają listę najgorzej ocenianych ministrów rządu Donalda Tuska. W sondażu SMG/KRC na zlecenie RMF FM badani przyznawali ministrom oceny jak w szkole - od 1 do 6. Minister zdrowia i pani minister sportu dostali po dwójce. Podobnie jak sam premier. Według Polaków rząd na razie nie zdał egzaminu. Jak sądzicie - dlaczego poparcie spadło?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.