Córka wokalisty U2 robi karierę w filmie!

Ona doskonale zna świat showbiznesu - jest przecież córką Bono. Jednak czy ten świat zna ją? Jeszcze nie. Pozna już niedługo - zadebiutowała w filmie "Wszystkie odloty Cheyenne'a". Na planie przyszło jej pracować z gwiazdami Hollywood - dwukrotnym zdobywcą Oscara - Seanem Pennem, wyróżnioną przez Akademię Frances McDormand i liderem zespołu Talking Heads.
Spojrzałam na rozpiskę dnia pracy i odkryłam, że moje nazwisko było umieszczone dokładnie pomiędzy Frances McDormand i Seanem Pennem. Jak to możliwe? To nie dzieje się naprawdę! - zwierza się w Daily Mail Reporter 20-letnia Eve Hewson.

Córka lidera kultowej formacji U2 wciela się w filmie w postać Mary, młodej zakręconej dziewczyny, która zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym rockmanem - tytułowym Cheyennem, granym przez Seana Penna. Oboje są na tyle nietuzinkowi, że mimo różnicy wieku rozumieją się bez słów. Tworzą pewnego rodzaju pakt, dzięki któremu w przezabawny sposób wychodzą z różnych katastrof życiowych.

"Wszystkie odloty Cheyenne'a" wzbudziły zachwyt jury, publiczności i krytyków podczas festiwalu w Cannes, gdzie otrzymały jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień.

Córkę Bono już 16 marca będziecie mogli zobaczyć w kinach.

Jesteście ciekawi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.