• Link został skopiowany

Kotek Express: Tusk wiedział o problemach z ACTA już pół roku temu!; Mróz prawie 30 stopni. Ma być gorzej!; Radwańska na szóstym miejscu!

Dziś 30 stycznia. Imieniny obchodzą Maciej, Marcin, Martyna i Feliks. Do wakacji zostało: 151 dni.

Ostrzegali Tuska przed ACTA

W maju zeszłego roku premierowi przedstawiono zarzuty wobec ACTA. Może całego zamieszania dałby się uniknąć, gdyby Donald Tusk i Michał Boni uważnie wysłuchali uwag przedstawicieli środowisk internetowych. Internauci odkryli film zamieszczony przez kancelarię premiera, na którym specjaliści ostrzegają przed zagrożeniami, jakie może nieść ACTA.

W Polsce coraz mroźniej!

Dzisiaj w Bieszczadach odnotowano 27 stopni mrozu. To najniższa temperatura tej zimy. Silne mrozy utrzymują się od kilku dni i wszystko wskazuje na to, że sytuacja się nie polepszy. Prognozy mówią, że w tym tygodniu temperatura ma spaść poniżej trzydziestu stopni! Minionej doby, z powodu wychłodzenia, zmarło aż pięć osób. Najzimniej będzie w tym tygodniu na wschodzie Polski, najcieplej w Świnoujściu - minus 7 stopni. Może lepiej nie wychodzić z domu?

Radwańska szósta na świecie

Agnieszka Radwańska, dzięki udziale w ćwierćfinale Australian Open, awansowała na szóstą pozycję w rankingu WTA Tour. To najlepszy wynik Polki w jej karierze. Gratulujemy!

Rosyjski bank chce wejść do Polski

Największy bank rosyjski chce otworzyć swój oddział w Polsce. Rosjanie dostrzegają silny postęp na polskiej giełdzie i twierdza, że interesuje ich polski rynek. Czy zrealizują swoje plany? Wszystko zależy od Komisji Nadzoru Finansowego.

Najważniejszy szczyty euro bez Polski

Szef Rady Europejskiej zaproponował premierowi, by szczyty związane z kryzysem euro odbywały się bez Polski. Polska ma być zapraszana na szczyty dotyczące rozwoju krajów UE i wdrażaniem paktu fiskalnego. Polska od początku walczy o to, aby kraje spoza strefy euro mogły uczestniczyć we wszystkich posiedzeniach i nie były pomijane w rozmowach.

Więcej o: