Kate Middleton nie podoba się znawcom mody

Choć wielu ludzi bez zastanowienia nazwałoby Kate Middleton ikoną mody, projektanci i redaktorzy magazynów modowych zaprzeczają - według nich księżna zupełnie się na nią nie nadaje!

Zaczyna się robić ciekawie. Kate Middleton zdążyła stać się już symbolem świetnego gustu, wzorem dla anorektyczek i twarzą firm kosmetycznych, a tymczasem osobom ze świata mody wcale się jakoś specjalnie nie podoba. Wybuchnie spór o Kate?

Gregg Andrews, szef sieci sklepów z luksusową odzieżą, powiedział:

Jest bardzo stylowa, ale ona nie ustanawia nowych trendów, tylko nimi bezmyślnie podąża. Jeśli nie byłaby członkiem rodziny królewskiej, nikt nie zwróciłby na nią uwagi. To piękna dziewczyna, ale takich jak ona są setki. Na ulicy Nowego Jorku wtopiłaby się w tłum i nikt by jej nie zauważył.

Anne Slowey, dyrektor magazynu modowego Elle, dodała:

Zdecydowanie nie jest ikoną mody i nie będzie. Ma na razie duży wpływ na kobiety na całym świecie, które kopiują to, co ona skopiowała wcześniej. To zwykła ładna buzia. To zwykła ładna buzia.

Mimo to z całą pewnością wiele postaci ze świata mody będzie chciało wykorzystać zamieszanie wokół Kate dla własnych korzyści.

Sądzicie, że księżna Catherine wytrzyma presję?

Zobacz także:

Kate Middleton będzie miała swoją kolekcję lakierów do paznokci!

Kate Middleton wzorem dla anorektyczek

Kate Middleton przesadza z dietą

Więcej o: