Znana dziennikarka Karolina Korwin- Piotrowska przeszła ostatnio sporą metamorfozę. Zmieniła całkowicie styl, dzięki czemu wygląda młodziej i po prostu ładniej. Wszystko zawdzięcza Dawidowi , który podobno zachęcił ją do tego. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Show" juror "Top Model. Zostań Modelką" o metamorfozie koleżanki z programu wypowiada się jednak dość krytycznie:
Mam mieszane uczucia. Karolina która słynęła z krytycznej postawy wobec świata mody, teraz w nim żyje. To dowód, że jeśli człowiek ma dostęp do superubrań (a ona miała dzięki stylistce Malwinie Wędzikowskiej), może stać się kimś innym. Karolinie wyszło to na dobre - wygląda teraz jak własna stylistka! Zawsze krytykowała celebrytów, a teraz sama, zmieniając swój styl, podlega ocenie. żyje w świecie, w którym jak cię widzą, tak cię piszą. Dla mnie to dowód, że człowiek otoczony ludźmi z branży zaczyna zachowywać się jak oni. Każdy jest próżny.
W wywiadzie projektant nie był łaskawy również dla Joanna Krupy - stwierdził, że jest za niska na wybieg. W roli modelki zdecydowanie bardziej podoba mu się Anja Rubik :
Anję bardzo lubię. Dla mnie jest atrakcyjną kobietą, może trochę za chudą "na życie" , ale na wybieg OK.
Raph