Idole obrośnięci sławą i... tłuszczem

W czasach swojej świetności mogli mieć każdą kobietę, a plakaty z ich podobizną wisiały w pokoju niejednego nastolatka. Czas biegnie nieubłaganie i z tymi panami nie obszedł się łaskawie.  

Najedź na zdjęcie i zobacz jak zmieniali się idole.

Elvis Presley nie żyje, ale wciąż pozostaje jedną z najważniejszych ikon popkultury, więc nie mogło go zabraknąć. W początkowej fazie jego popularności na widok swojego idola kobiety piszczały i mdlały. Nie chodziło tylko o muzykę - one po prostu traktowały go jak bóstwo i godzinami mogły wpatrywać się w jego taniec. Niestety, z czasem król zaczął mieć problemy z używkami, co niedobrze odbiło się na jego nienagannej sylwetce. 

AP

Jack Nicholson nigdy nie był typem Brada Pitta, ale miał w sobie (i do tej pory ma) niesamowitą charyzmę. To dzięki swojemu urokowi osobistemu, gdy sylwetka przestała już przypominać tę z lat młodości, zdołał podtrzymać opinię playboya i zmieniać kobiety jak rękawiczki.

CREDIT ŠRUE DES ARCHIVES/ Forum

Niepokorny dziadek Hollywood praktycznie nie przypomina już chłopaka ze zdjęcia. M ickey Rourke zestarzał się, jego twarz wielokrotnie musiał ratować chirurg plastyczny (Rourke porzucił aktorstwo na rzecz bosku), a niestronienie od alkoholu i używek też miało spory wpływ na jego obecny wygląd. Mimo to wciąż ma w sobie coś urokliwego, na co często dają się złapać nawet dużo młodsze kobiety.

TOPFOTO/Forum

Tylko Chuck Norris jest lepszy w sztukach walki od Stevena Seagala . Gibki, szybki i skuteczny. Niestety, to już przeszłość... Obecnie aktor bardziej niż na graniu w filmach skupia się na karierze muzycznej. W końcu łatwiej jest usiąść na stołku i zagrać niż pocić się i ścigać złoczyńców.

PRPHOTOS.COM/PRPhotos.com

Był niesamowity w roli Jima Morrisona w "The Doors". Świetnie szło mu łapanie czarnych charakterów w "Batmanie". Ale to przeszłość. Dzisiejszy Val Kilmer lepiej odnalazłby się w rolach tatusiów (a może i dziadków) nastoletnich córek niż ikon.

INTERFOTO/NG Collection

To spojrzenie, ten szyk, ta nonszalancja. Było, minęło. Trudno w obecnym Alcu Baldwinie dojrzeć tego seksownego mężczyznę sprzed lat. Pewnie nawet te boskie włosy na klacie mu posiwiały. 

INTERFOTO/Forum

Nasz faworyt - Sylvester Stallone . Aktor nigdy nie należał do klasycznie pięknych, ale coś w sobie miał, a przede wszystkim - bardzo wysportowane ciało, które dumnie pokazywał w klasykach typu "Rocky". Dzisiaj Sly nadal nieźle się trzyma, ale jego twarz nosi znamiona czasu. 

INTERFOTO/Forum

"Gorączka sobotniej nocy" sprawiła, że mężczyźni chcieli tańczy tak jak on, a kobiety marzyły, by to je wziął w obroty. Pewnie John Travolta wspomina czasami te piękne czasy, bo z szaleniem na parkiecie może my być dość ciężko.

ZUMAPRESS.COM/Forum

Ludzie się nie młodnieją i jest to zupełnie normalne, jednak można wskazać wiele przykładów na fantastyczne starzenie się znanych aktorów - Al Pacino, Robert Redford, Michael Douglas. Widocznie trzeba chcieć.

ZOBACZ TEŻ:

Bóg czy Budda, czyli w co wierzą gwiazdy?

Czym się wożą amerykańskie gwiazdy?

Gwiazdy, po których płakał cały świat

Któr ze znanych mężczyzn został najgorzej potraktowany przez czas?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.