Megan Fox wygryzła Posh z Armaniego?

Marzy ci się oglądanie boskiej Megan Fox w samej bieliźnie? Już wkrótce to się spełni. Posh idzie w odstawkę!

Victoria Beckham oficjalnie przestaje być twarzą (i niewątpliwie ciałem) Armaniego. Po tym jak skończy się kontrakt, Posh nie chce go przedłużać. Oficjalnym powodem jest chęć skupienia całej uwagi na własnej karierze projektantki. Pokątnie mówi się o spięciach.

Armani chciał, by jego muza brała czynny udział w kampaniach promocyjnych, by jeździła po świecie. Projektant marzył, by Victoria zrobiła dla niego tyle, ile Eva Mendes dla CK. Jej ani się śniło. Nie pojawiła się nawet na specjalnym pokazie Armaniego w styczniu, bo...była zajęta czymś innym. W nowej umowie prawnicy zawarli klauzulę, że będzie musiała promować markę. Na to ona powiedziała NIE! Jej zdaniem, skoro sprzedaż wzrosła o 85%, to nikt nie będzie jej do niczego zmuszał.

Victoria BeckhamVictoria Beckham ARMANI/SPLASH NEWS/EAST NEWS/Armani/Splash News

To stanowiło wielką szansę dla aspirującej Megan Fox . Wybrana najseksowniejszą kobietą świata aktorka najprawdopodobniej zajmie miejsce kapryśnej Posh i to ona zostanie twarzą bielizny Emporio Armani. 

 - Megan jest świetna dla Armaniego. Jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie i na pewno przemówi do ludzkiej wyobraźni - mówi źródło.

Która lepsza? Posh czy Megan?

Megan Fox w wydaniu codziennym.Megan Fox w wydaniu codziennym. INSIGHT CELEBRITY/ForumMegan Fox w wydaniu codziennym.SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.