Lista najgłupszych gwiazd Hollywood

Znamy już nazwiska najgłupszych - tegorocznych - gwiazd w Hollywood. Jeżeli myślicie, że na szczycie znalazła się Paris Hilton, to jesteście w błędzie. Zobacz kto uplasował się najwyżej.

Paris Hilton nie zajęła zaszczytnego, pierwszego miejsca. Ba! Paris w ogóle nie znalazła w zestawieniu. Zatem kto jest najgłupszą gwiazdą Hollywood? Odpowiedź jest oczywista: Lindsay Lohan. Tuż za aktorką, która kradnie futra koleżankom, znalazły się takie osobowości, jak:

 • Jessica Simpson (7 miejsce. Jessica swoją "głupotę" udowodniła nie raz w programie "nowożeńcy" gdy np. nie wiedziała jak się obsługuje mopa)

Nr 4 - amerykańska klasyka. Piersi Jessiki są dla amerykanów tym, czym dla Polaków swojskie jadło. W 100 % naturalnym produktem eksportowym. Największa zaleta - profil.Nr 4 - amerykańska klasyka. Piersi Jessiki są dla amerykanów tym, czym dla Polaków swojskie jadło. W 100 % naturalnym produktem eksportowym. Największa zaleta - profil. Jessica Simpson ma seks-zabawkę/fot. pr photos

Tori Speeling (miejsce 9. Wystarczy spojrzeć na Tori, żeby wyciągnąć wnioski)

 • Britney Spears 14 miejsce. Britney znana jest z braku wiedzy z dziedziny geografii. Britney do niedawna myślała, że Japonia leży w Afryce)

Britney SpearsBritney Spears Britney Spears/PR Photos

  • Mel Gibson (miejsce 24. Akurat Mel zasłużył na miano "głuptaka" Kto normalny wsiada za kierownice po kilku głębszych?)

  Britney SpearsMel Gibson

  • Nicole Richie (miejsce 33. Nicole w programie "The Simple Life" pokazała się jako "głupiutka blondynka". Ale teraz Nicole jest kochającą matką, która ma coś do powiedzenia.Dlatego uplasowała się na 33 miejscu a nie na 1)

  Britney SpearsNicole Richie

  • Kevin Federline (miejsce 38 Kevin chyba podpadł za udawanie rapera i próbach nagrania hip-hopowej płyty. A przecież muzyka Britney to nie rap Kevin)

  Kevin FederlineKevin Federline Kevin Federline/fot. pr photos

  • Vanessa Hudgens (46 miejsce. ta dziewczyna rzadko coś powie. Ale jak już coś zrobi to wszyscy robią wielkie oczy jak w przypadku nagich fotek Vanessy, które wypłynęły do internetu)

  Vanessa HudgensVanessa Hudgens Vanessa Hudgens (East News/Splash News)

  Zobacz także najgłupsze wypowiedzi gwiazd

  Więcej o: