Gwiazdy kochają Halloween!

Dlaczego gwiazdy kochają Halloween? Chyba dlatego, że raz w roku mogą bezkarnie wbić się w kiczowate stroje i uchodzi im to płazem. Jeśli myśleliście, że jest to święto dla małych dzieci, to głęboko się myliliście - zobaczcie galerię halloweenowych wdzianek i imprezek!

Możemy się założyć, że Avril Lavigne nie wyrosła jeszcze z Halloween. Na imprezkę z okazji świąta włożyła połyskliwą, różową sukienkę i martensy sygnowane swoim nazwiskiem. Jej głowę zdobi blond peruka. Tak ubrana Avril pobiegła świętować do modnego klubu Hyde w Hollywood.

Fame Pictures/Eastnews

Teri Hatcher chyba trochę przegięła, ale Halloween ma to właśnie do siebie. Aktorka wygląda bardzo, ale to bardzo kiczowato w bufoniastej sukience i z sercem wyrysowanym na ustach. Czego się nie robi dla dzieci...

Paris jak zawsze musiała pokazać to i owo. Czyżby błękitne wdzianko pielęgniarki zdradzało jej podświadome pragnienia? Godnym uwagi elementem jej stroju są bladoniebieskie soczewki kontaktowe, które z dziedziczki uczyniły zombie!

Paris w tym roku bawiła się na halloweenowej imprezie Playboya. Więcej zdjęć w galerii!

Najlepsze na koniec - Dennis Rodman (kontrowersyjny były koszykarz i eks mąż Carmen Electry) postanowił nigdzie nie wychodzić, a imprezkę zrobił u siebie w domu. Przyznamy, że Dennis i bez przebrania robi wrażenie, ale w tym stroju przeszedł sam siebie!

Jest jednak ktoś, kto Halloween ma przez cały okrągły rok! Kim jest ten szczęściarz?

W tym roku, jak zresztą zawsze, Jacko wybrał styl zombie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.