Kate Middleton zbesztana za polowanie!

Kate Middleton, potencjalna przyszła żona następcy tronu Williama, została zaatakowana i skrytykowana przez organizacje chroniące prawa zwierząt za towarzyszenie swojemu chłopakowi i jego ojcu, Księciu Karolowi, w czasie polowania na jelenie.

25-letnia Kate wzięła udział w tej krwawej rozrywce, a miało to miejsce w zeszły weekend w okolicach Balmoral, szkockiej posiadłości rodziny królewskiej. Przeciwnicy takich sportów zarzucają jej, że w ten sposób chciała tylko wkraść się w łaski przyszłego teścia i króla. Middleton została sfotografowana w specjalnym maskującym stroju w czasie brania lekcji strzelania z broni.

Barry Hugill, prezes The League Against Cruel Sports, tak podsumował jej posunięcie:

To bardzo smutne, że Kate dała się Williamowi wciągnąć w takie zajęcie. Jego matka, Księżna Diana, z pewnością przekręciłaby się w grobie, gdyby wiedziała, że on brał udział czymś takim. Zawsze była przeciwna krwawym sportom.

Przedstawiciel PETA również nie zostawił na młodej kobiecie suchej nitki:

Jej zaangażowanie w takie sporty jest wręcz odrażające. Z całą pewnością Kate chce w ten sposób wkupić się w łaski rodziny królewskiej.

Obserwatorzy słusznie zauważyli, iż ta sytuacja pokazuje akceptację Kate ze strony przyszłej rodziny. Podkreślają również, że jest to duży krok w jej związku z Księciem Williamem, który wcześniej czy później zakończy się małżeństwem.

My też nie pochwalamy takich zabaw! Można iść na dyskotekę!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.