Travolta i Kirstie Alley - kolejna część "I kto to mówi?"

John Travolta i Kirstie Alley kręcą kolejną (nie pamiętamy już, którą) część słynnej komedii familijnej "I kto to mówi?"... ? Takie pytanie się nasuwa, gdy spojrzymy na nowe, wspólne zdjęcie tej aktorskiej pary. Jednak nie. Travolta i Alley są zagorzałymi wyznawcami scjentologii. I pojawili się na uroczystości 38. rocznicy tej religii celebrowanej w USA.

John Travolta stoi w środku, a po jego lewicy i prawicy piękne kobiety - dawna partnerka filmowa Kirstie Alley i życiowa Kelly Preston - tak we trójkę pozowali do zdjęcia podczas religijnej uroczystości scjentologów w Los Angeles.

Co do Travolty i jego żony specjalnego komentarza nie mamy, chociaż jakby się uprzeć - Travolta jakiś blady. Aleza to Kirstie, hmm, po niezliczonych dietach odchudzających, wygląda na to, że aktorka wreszcie poradziła sobie z efektem jo-jo. Dla niezorientowanych - kiedyś Alley była grubsza od Travolty i Preston razem wziętych. Następnie chudła. I znów tyła. Chudła. I znów tyła. Ale chyba wszystko wróciło do normy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.