Justin Bieber składa życzenia urodzinowe żonie na Instagramie. Można się wzruszyć, ale największą uwagę zwracają słowa o... dzieciach

Hailey Bieber właśnie obchodziła swoje 23. urodziny. Z tej okazjji jej mąż zamieścił wpis, w którym w pięknych słowach opisał łączące ich uczucie.

Justin Bieber i Hailey Bieber są małżeństwem od ponad roku, a niedawno wzięli drugi ślub, tym razem kościelny i urządzili huczne wesele. Para jest szczęśliwie zakochana i często dzieli się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Tak stało się i tym razem, a okazja również była wyjątkowa, bo Hailey właśnie obchodziła 23. urodziny.

Justin Bieber składa życzenia żonie

Z okazji 23. urodzin Hailey na profilu Justina na Instagramie pojawił się wyjątkowy wpis. Piosenkarz zamieścił zdjęcie z ich ślubu i czule je podpisał. Piosenkarz zaskoczył także odważnym wyznaniem o... dzieciach! Justin wprost napisał, że "w kolejnym sezonie" dzieci.

Wszystkiego najlepszego kochanie, Sprawiasz, że każdego dnia chcę stawać się lepszym człowiekiem. Sposób, w jaki żyjesz, jest tak atrakcyjny. P.S. Kręcisz mnie w każdym wydaniu - napisał dumny mąż. Dzieci w następnym sezonie 

Warto dodać, że Justin i Hailey nigdy nie ukrywali, że marzą o powiększeniu swojej rodziny. Być może właśnie teraz piosenkarz wyjawił nam, kiedy dokładnie pojawią się na świecie jego potomkowie. 

 

Do urodzinowych życzeń dołączyło również wiele innych celebrytów, a zdjęcie polubiła sama Jennifer Aniston. A wy czego życzylibyście Hailey?

Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości":

Zobacz wideo

RG