W końcu! Mamy zdjęcia Hailey z wesela. Suknia idealna do tańca, a na nogach sneakersy. Zobaczcie, kto pomógł jej je założyć

Hailey Bieber już raz pokazała piękną, gładką suknię ślubną. Teraz do sieci wyciekły zdjęcia kreacji w całej okazałości. W pewnym momencie modelka założyła do niej sneakersy.

Ślub Hailey Bieber i Justina Biebera przeszedł do historii. Impreza wywołała w mediach sporo emocji, a sami zainteresowani i ich bliscy nie przestają publikować kolejnych zdjęć z ceremonii. W sieci pojawiły się te, prezentujące kolejną suknię modelki w pełnej okazałości. Jest równie piękna, jak ta koronkowa, o której pisaliśmy kilka dni temu

Hailey Bieber w gładkiej sukni ślubnej

Jedna z koleżanek panny młodej pochwaliła się fotografiami z wesela. Udało jej się uchwycić na zdjęciach tańczącą Hailey. Widać, że modelka jest bardzo szczęśliwa. My jednak patrzymy na jej gładką suknię ślubną. Jak podają zagraniczne media, kreację zaprojektowała pochodząca z Chin Vera Wang. 

Jest to bardzo subtelne wydanie modelki. Nie pokazała tym razem dekoltu, ale za to odsłoniła prawą nogę. I choć wglądała naprawdę zjawiskowo, w pewnym momencie miała dosyć szpilek. Justin uklęknął przed nią i wymienił je na wygodne, białe sneakersy. 

 

Naszym zdaniem Hailey wyglądała pięknie, choć jesteśmy większymi fanami jej pierwszej sukni. Chętnie poznamy Wasze zdanie. Dajcie znać w komentarzach, która wersja gwiazdy bardziej do Was przemawia. 

CW

Do ślubu przygotowuje się także inna światowej sławy modelka, Sandra Kubicka. W rozmowie z Plotkiem zdradziła wiele szczegółów na jego temat. 

Zobacz wideo