Hailey Bieber jest w ciąży? Justin Bieber daje swoim fanom wyraźne znaki. "To coś, czego nie mogę się doczekać"

Hailey Bieber i Justin Bieber dopiero co świętowali drugi ślub, a już zbierają od fanów gratulacje z innego powodu. Wszystko wskazuje na to, że Hailey jest w ciąży!

Hailey i Justin Bieber półtora tygodnia temu wzięli drugi ślub. Na swoich kontach na Instagramie pokazali już chyba wszystkie zdjęcia z uroczystości. Jednak od kilku dni na Instagramie Justina Biebera dzieje się coś, co wskazuje na pełną gotowość do powiększenia rodziny Bieberów.

Hailey Bieber jest w ciąży?

Sama Hailey milczy jak zaklęta. Zaliczyła tylko wpadkę na Instastories, gdzie spytała swoich fanów, czy "wolno jej zmusić męża, żeby o 11 w nocy przywiózł jej McFlurry z McDonalda". Wpis ten skasowała, dzisiaj jednak odnosi się do kolejnych kwestii związanych z macierzyństwem. Żona Justina Biebera szuka już stroju na bal Halloween. Fani pytają ją zatem, jak godzi bycie chrześcijanką z mało chrześcijańskim zwyczajem. Zarzucono jej bycie "fałszywą chrześcijanką", na co Hailey odparła wprost:

Nasze dzieci też będą świętować :)

To oczywiście jeszcze nie znaczy, że Hailey jest już w ciąży. Są jednak kolejne dowody na to, że coś ponad wszelką wątpliwość jest na rzeczy. Wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich wpisów Justina Biebera w jego mediach społecznościowych.

Justin Bieber gotowy na bycie tatą

Instagram Justina Biebera opanowały dzieci. I to serio. Do tej pory Instagram Justina składał się głównie z jego kotów, żony, przyjaciół i reklam własnej marki odzieżowej. Od kilku dni jest tam mnóstwo dzieci w różnych wersjach - najczęściej bardzi śmiesznych.

Każde z nagrań z dziećmi opatrzone jest dodatkowo opisem Justina. Tylko spójrzcie:

To coś, czego nie mogę się doczekać :)
Hailey, z Twoim podejściem i moim dzikim zachowaniem znajdziemy się niebawem w kłopotach!
 

Co ciekawe, ostatni opis, dotyczący dziewczynki, która zabrała swojej matce szminkę, po kilku minutach został zmieniony. Wcześniej brzmiał jeszcze bardziej sugestywnie:

Hej, Hailey, niedługo będziemy mieli takie dziecko, jak ta mała.

Justin Bieber nigdy nie ukrywał, że chce zostać ojcem. Ale jeszcze nigdy nie mówił tak wprost o swoich marzeniach! Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Zobacz wideo