Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem. Wózek super, ale jego cena już niekoniecznie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przywitali niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Korzystając z wiosennej pogody, wybrali się z maleństwem na spacer. Naszą uwagę przykuł drogi wózek.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przez wiele miesięcy powtarzali, że ich wielkim marzeniem jest powiększenie rodziny. Pogłoski na temat ciąży aktorki pojawiły się już ponad pół roku temu, jednak ta stanowczo im zaprzeczała. Wszystko wydało się na pokazie MMC, podczas którego gwiazda przeszła po wybiegu z odsłoniętym, zaokrąglonym brzuchem. Teraz pokazała na swoim instagramowym profilu zdjęcie zrobione podczas spaceru.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem

Para wybrała się ostatnio z pociechą na spacer. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie pewien szczegół, którym okazał się wózek. Warnke i Stramowski postawili na brzoskwiniowy model z gondolką, którego cena jest dość przystępna, ale na kieszeń gwiazd. Trzeba za niego zapłacić około 2,5 tys. złotych. 

 

Choć cena jest naprawdę wysoka, to nie jest to najdroższy wózek, o jakim pisaliśmy w ostatnim czasie. Anna Lewandowska, i Izabela Janachowska wydały na ten produkt o wiele więcej. Przypomnijmy, Klara Lewandowska wozi się sprzętem za 5 tys. zł, a syn tancerki za 20 tys. zł.

A Wy ile wydaliście na wózek swoich pociech?

RG

W jednym z naszych wywiadów, Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o tym, jak wróciła do formy po ciąży. 

Zobacz wideo