Youtuber odwiedził podupadającą cukiernię. Zadziała się magia. "Nie da się opisać słowami"

Youtuber Książulo często odwiedza małe, lokalne biznesy. Tym razem postanowił wesprzeć pewną cukiernię w Warszawie.

Youtuber o pseudonimie Książulo postanowił odwiedzić pewną 39-letnią cukiernię w Warszawie. Twórca internetowy często pojawia się w lokalnych miejscach, gdzie nagrywa materiał o właścicielach, który następnie publikuje w sieci. Tym razem postawił na lokal pana Marka. Wszystko zaczęło się od jednego posta na Instagramie. Pewien profil o nazwie @dziadkowie_biznesu często publikuje zapomniane miejsca, często prowadzone przez seniorów. "Pan Marek nieprzerwanie od 39 lat prowadzi zakład z rurkami! Autorski przepis na autentyczną bitą śmietanę sprawia, że nie poczujemy tego smaku nigdzie indziej (...) Jednak teraz znów klientów jest mniej. Zróbmy wszystko by pokazać Panu Markowi, że o nim pamiętamy!" - czytamy w poście. Dzięki namowom fanów Książulo postanowił się tam wybrać.

Zobacz wideo Pączki od Wojewódzkiego. Cena zwala z nóg

Youtuber odwiedził cukiernię. Film doczekał się pół miliona wyświetleń w dwa dni

- Trzeba zjeść rurkę, żeby ratować świat - takimi słowami rozpoczęła się wyprawa youtubera do Warszawy. Wraz ze swoim współtwórcą Wojtkiem postanowił odwiedzić lokal. Na miejscu posmakował rurek z kremem, które były w cenie 4,50 złotych. Podczas wizyty pan Marek wyznał, że rurki są wyrabiane na miejscu, a krem jest kupowany i przyrządzany w mleczarni. Twórcy byli zachwyceni naturalnym smakiem produktów. Postanowili zakupić... 20 sztuk więcej. Część z nich zjedli, niektóre rozdali przechodniom, a resztę zanieśli do miejsca, w którym można dzielić się żywnością z potrzebującymi. Relacja z wyjazdu do Warszawy została opublikowana na kanale Książula na YouTube 6 listopada 2023 roku. Zaledwie dwa dni później materiał był odtworzony prawie pół miliona razy. Właściciel lokalu nie mógł uwierzyć w nagły napływ klientów. Podziękował youtuberom. "To, co się dzieje, to jest jakieś szaleństwo! Pan Marek zwołał do pomocy całą rodzinę, kolejka zasłania już inne sklepy (...). Nie da się opisać słowami, jak bardzo jesteśmy wam wdzięczny" - taką wiadomość otrzymali. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Cukiernia z rurkami pana MarkaCukiernia z rurkami pana Marka fot. https://www.youtube.com/@ksiazulo/screenshot

Youtuber Książulo zachwycony cukiernią. Fani doceniają jego gest

Gest Książula bardzo spodobał się fanom. Pod jego najnowszym filmem aż roi się od komentarzy. Internauci cieszą się, że twórca wspiera lokalnych właścicieli. "Chłopaki udowadniają, że najlepszy kontent buduję się na naturalności i szacunku do innych! Piękne! Ogromnie cenię sobie takich ludzi! Brawo dla was", "Książulo, ile ty pokazujesz szacunku do drugiego człowieka, do jedzenia", "Wielki szacun za robotę i ratowanie ludzkich biznesów" - czytamy pod filmem. ZOBACZ TEŻ: Podwyżki cen u Magdy Gessler. Było drogo, jest jeszcze drożej. Kawałek sernika za 41 złotych to początek

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA