Przeszedł 15 operacji plastycznych. Punktuje ich inne ofiary. "Co ty sobie zrobiłaś?!"

Levi Jed Murphy pasjonuje się operacjami plastycznymi. Mimo młodego wieku przeszedł ich już kilkanaście. W trakcie rekonwalescencji postanowił skomentować poczynania innych. Musicie to zobaczyć.

Levi Jed Murphy ma 25 lat i pochodzi z Wielkiej Brytanii. Mężczyzna prowadzi aktywną działalność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku i Instagramie, gdzie jego poczynania śledzą setki tysięcy ludzi. Levi Jed Murphy nigdy nie lubił swojej twarzy, dlatego już jako 19-letni chłopak zaczął eksperymentować z wyglądem i wykonał pierwszy zabieg medycyny estetycznej

Zobacz wideo Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Levi Jed Murphy uwielbia eksperymentować z wyglądem. Wykonał już 15 operacji 

Na początku powiększył usta, ale gdy tylko zobaczył jakie możliwości kryją się pod rozmaitymi operacjami plastycznymi, zaczął coraz bardziej zagłębiać się w tej dziedzinie. Zaraz po tym poprawił kości policzkowe i zrobił korektę nosa. Influencer twierdzi, że dość szybko nudzi mu się wygląd, dlatego jest zmuszony, by wprowadzać kolejne poprawki w swoim ciele. "Dla mnie to nie jest duża sprawa. To zupełnie jak zmienianie ubrań w szafie, oczywiście odrobinę bardziej ekstremalne i bolesne" - powiedział w jednym z wywiadów.

Levi Jed Murphy komentuje najgorsze operacje plastyczne na świecie

Jakiś czas temu Levi Jed Murphy wykonał kolejne modyfikacje twarzy. W tym celu wybrał się do Turcji, gdzie jednego dnia wykonano mu aż pięć zabiegów. Obecnie mężczyzna jest w trakcie rekonwalescencji. Na twarzy widoczne ma jeszcze blizny, opuchnięcia i zaczerwienienia. Mimo to wciąż aktywnie działa w sieci. Ostatnio zamieścił filmik, na którym opowiada o najgorszych na świecie operacjach plastycznych. 

"Najgorsze operacje plastyczne zakończone niepowodzeniem, to będzie zabawne" - powiedział na wstępie. Na opublikowanym nagraniu, najpierw widzimy Igora i Grichka Bogdanoff'ów. Bracia byli francuskimi bliźniaczymi prezenterami telewizyjnymi, którzy pasjonowali się kosmetologią.

Levi Jed Murphy komentuje operacje plastyczneLevi Jed Murphy komentuje operacje plastyczne www.tiktok.com/@levijedmurphy

Po nich mogliśmy jeszcze zobaczyć Jocelyn Wildenstein. Kobieta pochodzi ze Szwajcarii i jest miłośniczką medycyny estetycznej. Swoim wyglądem chce upodobnić się do kota. "O mój Boże co ty sobie zrobiłaś?!" - skomentował jej wizerunek Murphy. Więcej zdjęć z filmiku znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.