"Bohemian Rhapsody" w TVP. Biografia Freddiego Mercury'ego będzie wyemitowana w telewizji polskiej. Kiedy oglądać?

Freddie Mercury to postać, która na zawsze zapisała się na kartach popkultury. Charyzmatyczny, utalentowany i kontrowersyjny. Losy muzyka i jego zespołu będzie można zobaczyć w TVP.

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Freddie Mercury jest jedną z najważniejszych postaci muzyki popularnej ubiegłego wieku. Nic więc dziwnego, że film poświęcony jego historii, "Bohemian Rhapsody", był tak wielkim hitem. Teraz nagrodzoną Oscarem produkcje będzie można zobaczyć na antenie Telewizji Polskiej.

Zobacz wideo "Bohemian Rhapsody" - zwiastun #2

Martin Garcia Garcia, Freddie MercuryMartín García García uczcił 30. rocznicę śmierci Mercury'ego. Zagrał "Bohemian Rapsody"

"Bohemian Rhapsody" to opowieść o życiu Freddiego Mercury’ego. Produkcja uchodzi za jeden z najciekawszych filmów biograficznych ostatnich lat. Na sukces filmu wpływ miała z pewnością spektakularna rola Ramiego Maleka, który za to, jak ukazał postać wokalisty, został nagrodzony Oscarem.

Freddie był niezwykle utalentowany, ale także kontrowersyjny. Burzliwe życie artysty to doskonały materiał na fabułę.

Na ekranie śledzimy jego karierę od samego początku. Widzimy członków grupy Queen od pierwszych prób, przez pracę nad debiutanckim krążkiem, aż do najważniejsze koncerty formacji.

Możemy też zobaczyć burzliwe życie osobiste Mercury’ego i kulisy jego relacji z Mary Austin.

Kiedy zobaczymy "Bohemian Rhapsody" w TVP?

W tym tygodniu przypadała 30 rocznica śmierci legendarnego wokalisty grupy Queen. To dobra okazja, by zobaczyć jego biografię. TVP 1 wyemituje "Bohemian Rhapsody" w sobotę, 27 listopada o godz. 21.35.

Złote Globy 2019 - Rami Malek i Lucy BoyntonRami Malek jest z koleżanką z planu z "Bohemian Rhapsody". Potwierdził związek

Stacja zapowiedziała też powtórkę filmu. Jeśli nie uda nam się znaleźć czasu, żeby w sobotę wieczorem zasiąść przed telewizorem, możemy nadrobić seans w nocy z 29 na 30 listopada. Powtórka zacznie się o 00.10.

Więcej o: