Radosław Majdan ma koronawirusa. Jego mama opowiedziała o stanie zdrowia najbliższych. "Małgosia już czuje się dobrze"

Radosław Majdan choruje na COVID-19 i wciąż przebywa w szpitalu. Teraz jego mama ujawniła, jaki jest jego stan zdrowia.

Kilka dni temu okazało się, że Radosław Majdan zakaził się koronawirusem i zachorował na COVID-19. Stan męża Małgorzaty Rozenek był na tyle poważny, że był piłkarz trafił do szpitala. Po kilku dniach opublikował post, w którym przyznał, że czuje się lepiej i jest pod opieką świetnych lekarzy. Na zdjęciu widać jednak, że jest podłączony do tlenu. Teraz jego mama Halina Majdan opowiedziała "Super Expressowi", jak się czuje syn. Zabrała też głos w sprawie stanu zdrowia Małgorzaty Rozenek.

Zobacz: Radosław Majdan zakaził się koronawirusem. Zamieścił pierwszy wpis ze szpitala

Mama Radka Majdana o stanie zdrowia syna i synowej

Halina Majdan zgodziła się porozmawiać z "Super Expressem". Przyznała, że syn regularnie dzieli się z nią wynikami badań i znacznie ją dzięki temu uspokaja.

Radek nas uspokoił. Nie wszystkie wyniki są tragiczne... Niektóre wychodzą, jakby nic się nie działo, a momentami coś tam jest na tych wynikach - powiedziała.

Nie da się ukryć, że cała rodzina Radka Majdana była narażona na zakażenie. Małgorzata Rozenek zrobiła test, ale na szczęście wyszedł negatywny. Była jednak przeziębiona.

Małgosia czuła się też troszkę chora, dopadło ją przeziębienie, ale dziś już czuje się dobrze. Miała test na koronawirusa. Dostała pełną opiekę, zwłaszcza ze względu na maluszka. Jest w kwarantannie, ale zorganizowała dostawy jedzenia dla Radka - powiedziała Halina Majdan "Super Expressowi".

Mamy nadzieję, że Radek Majdan szybko wróci do zdrowia!

Zobacz też: Radosław Majdan przebywa w szpitalu po zakażeniu koronawirusem. Miał do Małgorzaty Rozenek jedną prośbę