Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Były minister zdrowia miał zakazić się wirusem w Polsce

Niestety, Łukasz Szumowski nie jest jedynym zakażonym w rodzinie. Pozytywny wynik testów miało odebrać także kilka bliskich mu osób.

Jak się okazuje, słowa Mateusza Morawieckiego o "wycofującym się koronawirusie" z Polski można włożyć między bajki. Sytuacja w kraju nie tylko nie ulega poprawie, ale dodatkowo się pogarsza. Dowodzi tego dzienna liczba zakażeń, która na ten moment wynosi 1306. Najwięcej nowych przypadków odnotowano w województwie wielkopolskim (200), mazowieckim (152), kujawsko-pomorskim (152), pomorskim (150), małopolskim (134), lubelskim (87), śląskim (83), podkarpackim (73), podlaskim (59), łódzkim (57), lubuskim (39), opolskim (35), dolnośląskim (28), zachodniopomorskim (25), świętokrzyskim (18), warmińsko-mazurskim (14). Ogólna liczba zakażonych koronawirusem osób wzrosła do 88 636. Zmarło 2447 osób. Jak podaje RMF FM, grono zakażonych zasilił Łukasz Szumowski.

CZYTAJ TEŻ: Donald Tusk KPI z Łukasza Szumowskiego. Były premier skomentował zagraniczny wyjazd byłego ministra zdrowia

Łukasz Szumowski zakażony koronawirusem. Były minister zdrowia miał zakazić się w Polsce

Łukasz Szumowski zakaził się koronawirusem. Były polityk potwierdził tę informację w rozmowie z dziennikarzem radia RMF FM i dodał, że faktycznie kilka osób z jego rodziny również się zakaziło, jednak nie wszyscy.  Były minister zdrowia wyznał, że choć nie wie, gdzie mogło dojść do zakażenia, stało się to już w Polsce. Po powrocie z zagranicznych wakacji poddał się testowi na koronawirusa i WYNIK był negatywny. 

ZOBACZ TEŻ: Łukasz Szumowski zagrał na fortepianie u Roberta Mazurka. Mało kto wiedział, że ma taki talent. Opowiedział też o wakacjach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.