Brata Cleo czeka operacja. "Gdyby nie pandemia, czuwałabym przy nim"

Cleo niedawna poinformowała fanów, że jej brat leży w szpitalu. Dziś Piotr przejdzie operację.

Cleo nie należy do gwiazd, które szczególnie chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Przy okazji wzięcia udziału w akcji #Hot16Challenge2 gwiazda wyznała jednak, że jej brat leży obecnie w szpitalu, gdzie walczy o zdrowie. To właśnie jemu zadedykowała swoją "szesnastkę".

Zobacz wideo "The Voice Kids": Kwiatkowski i Cleo o swoich rodzicach

Brat Cleo walczy o zdrowie

Wiadomość Cleo o problemach zdrowotnych brata zaniepokoiła jej fanów.

#Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Rok 2020 stawia różne wyzwania. Czasy nie są łatwe, ale wierze w to, że wszystko będzie dobrze - napisała niedawno gwiazda na Instagramie.

Przy okazji Światowego Dnia Bliźniaków, który wypada 19 maja, gwiazda pochwaliła się uroczą fotką sprzed lat. Widzimy na nią malutką Cleo wraz z bratem. W długim wpisie piosenkarka zdradziła nieco więcej o jego hospitalizacji. Okazuje się, że mężczyznę czeka operacja.

Jutro czeka Go w szpitalu operacja. Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii i ciepłych myśli, żeby nie czuł się sam. Gdyby nie pandemia, czuwałabym przy Nim. Niestety, pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość. Wszystko będzie dobrze - czytamy.

 

Fani Cleo nie zawiedli od razu przesłali jej bratu całą masę pozytywnej energii.

Piątka a nawet dwie lecą do brata.

Trzymam mocno kciuki.

Wspieram całym serduchem - piszą w komentarzach.

Wokalistka konsekwentnie nie zdradza jednak, z jakim schorzeniem boryka się jej brat. My także trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.