Tadeusz Chudecki wspomina intymne sceny z Beatą Tyszkiewicz. Internauci zazdroszczą: Jest co wspominać

Tadeusz Chudecki znany szerszej publiczności z roli Henia w "M jak miłość" opublikował w sieci bardzo artystyczne zdjęcia. Pozował do nich z Beatą Tyszkiewicz.

Tadeusz Chudecki, podobnie jak większość polskich gwiazd, został wysłany na przymusowy urlop. Epidemia COVID-19 doprowadziła do zawieszenia pracy na planach zdjęciowych czy w studiach telewizyjnych. Aktor ma więc sporo wolnego czasu, który wykorzystuje m.in. na wspomnienia. Na swoje facebookowe konto wrzucił zdjęcia sprzed 36 lat. Jest na nich z Beatą Tyszkiewicz. Musicie je zobaczyć. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję

Tadeusz Chudecki wspomina film, w którym zagrał z Beatą Tyszkiewicz

Gwiazdor seriali, takich seriali jak "M jak miłość" i "Korona królów" odszukał stare fotografie, do których pozował z damą polskiego kina. Beata Tyszkiewicz ma na sobie zwiewną zieloną sukienkę z bardzo głębokim dekoltem. Na jednym ze zdjęć siedzi na roznegliżowanym aktorze. 

Tak mi się w młodości świetnie zapowiadała kariera. Takie wejście i to od razu z Beatą Tyszkiewicz. A potem wszystko poszło bokiem. Ce la vie! (to zdjęcie miałem opublikować na zakończenie epidemii, ale ponieważ nie wiadomo, czy ta data nastąpi, to nie wytrzymałem i publikuję je dzisiaj. Dajmy na to, że z powodu wypełniającej mnie radości, że od poniedziałku będę mógł znowu wchodzić do lasu - napisał aktor w zeszły piątek.

Ujęcia oczywiście nie są przypadkowe. Podchodzą z filmu "W starym dworku, czyli niepodległość trójkątów" z 1984 roku.

Znajomi i fani aktora z chęcią komentowali jego post. 

Zdjęcia piękne. Rozumiem, że na "parterze" Ty sobie polegujesz.
Jestem pod wrażeniem. Takie sceny z panią Beatą. Jest co wspominać.

ZOBACZ TEŻ: Aktor "M jak miłość" w żałobie. Koronawirus zabrał mu bliską osobę. W trudnych chwilach wspiera go Ilona Łepkowska