Dominika Gwit pokazuje, jak podróżować w czasach pandemii. "Zwiedzamy świat z domu"

Czas pandemii koronawirusa wymógł na nas rezygnację z wielu życiowych możliwości. Jedną z nich jest podróżowanie, które teraz jest praktycznie niemożliwe. Dominika Gwit ma na to sposób.

Dominika Gwit mocno wzięła sobie do serca zalecenia dotyczące stosowania środków bezpieczeństwa, które są spowodowane obecną sytuacją panującą w Polsce i na świecie. Od ponad tygodnia siedzi więc w domu, a wychodzi jedynie wtedy, kiedy musi. Nic dziwnego, że ta sytuacja wzmogła w niej tęsknotę za podróżami, które są teraz praktycznie niemożliwe. Razem ze swoim mężem znaleźli na to sposób. Postanowili podróżować... palcem po mapie świata.

Dominika Gwit pokazuje, jak podróżować w czasach pandemii

Zdjęcie, które przedstawia pomysł pary, aktorka zamieściła na swoim InstaStory. Możemy na nim zobaczyć, że Dominika przygotowała sobie specjalną mapę świata i trasę swojej wymarzonej podróży, którą razem z mężem zaznaczają mazakiem.

Zwiedzamy świat z domu - podpisała.

Dominika Gwit z mężem podróżujeDominika Gwit z mężem podróżuje Fot. Dominika Gwit - Instagram

Jak dla nas to wersja wręcz idealna dla osób kochających podróże. Teraz jest czas spokoju, podczas którego można zaplanować sobie kolejne wakacje, które - mamy nadzieję - niedługo nadejdą.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski zamknięci w domu

Aktorka bardzo rzadko dzieli się fotografiami z mężem, jednak ostatnio opublikowała zdjęcie razem z ukochanym. Mogliśmy na nim zobaczyć, jak para wybiera się na spacer.

Przypomnijmy, że Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub w 2018 roku. Choć był on utrzymany w tajemnicy, to zaproszeni goście dodawali zdjęcia z uroczystości na swoje profile w mediach społecznościowych. Zaręczyli się rok wcześniej. Poznali w teatrze - Dunaszewski przyszedł na jedną ze sztuk, w której Dominika grała. Zafascynowała go jej gra aktorska i poczuł, że chce ją poznać bliżej. Oboje szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni.

BO