Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca. Kolejne dni to dla Ciebie zagadka? Chcesz wiedzieć, co przyniesie Ci najbliższy tydzień? Zobacz, czy los Cię oszczędzi, czy może wręcz przeciwnie. Sprawdź koniecznie swój horoskop na nowy tydzień.

Różnie układają się poszczególne losy ludzi. Wszystko zależy od tego, spod jakiego znaku zodiaku jesteś. Sprawdź koniecznie, czy akurat w tym tygodniu właśnie Tobie przysługuje szczęście.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Baran

W tym tygodniu zdecydujesz się raczej przesiadywać w domu. Nikt z Twojego otoczenia nie zdoła Cię z niego wyciągnąć nawet w weekend. Na początku będziesz się jeszcze tłumaczyć, potem machniesz na to wszystko ręką. Niech inni się domyślają, o co tak naprawdę Ci chodzi.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Byk

Kolejne dni mogą przynieść u Ciebie jakiś przełom. Zamiast wciąż skupiać się na pracy, spróbuj poświęcić uwagę rodzinie i innym bliskim Ci osobom. Możliwe, że część z nich czuje się poważnie zaniedbana, bo ostatnio skupiałaś/skupiałeś się wyłącznie na życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Bliźnięta

Zapragniesz zmian. Zrobisz wszystko, by w tym tygodniu doszło przynajmniej do jednej z tych ważniejszych. Może zechcesz zrobić coś z wystrojem mieszkania, a może zajmiesz się rewolucją w przydomowym ogródku. Najważniejsze, żebyś w każdym z tych przedsięwzięć rzeczywiście brała/brał udział.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Rak

W tym tygodniu staniesz się bardziej otwarta/otwarty na nowe rzeczy. W pewnych kwestiach możesz zaobserwować pewne trudności, ale będziesz dzielnie przeć do przodu, nie oglądając się na innych. Możliwe, że po raz pierwszy dostrzeżesz emocje, które ktoś czuje wobec Ciebie. To bardzo ważne, więc ich nie lekceważ.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Lew

Możesz poczuć się naprawdę świetnie na nowym miejscu. Tych kolejnych kilka dni może pomóc Ci odnaleźć siebie i swoją drogę. Przyjaciele będą z Ciebie dumni, a osoby, które z Tobą rywalizują, poczują ogrom zazdrości. Nie musisz mieć wyrzutów sumienia z tego powodu.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Panna

Nie możesz cały czas się lenić. Warto zacząć nowy tydzień z przytupem i wziąć się wreszcie w garść. Pokaż wszystkim, że masz w sobie dość samozaparcia, żeby wszystko zacząć jeszcze raz, a tym samym postarać się zawalczyć o swoje miejsce na świecie.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Waga

Powrócisz myślami do swoich marzeń. Musisz mieć jednak świadomość, że choć te zdają się pozostawać na wyciągnięcie ręki, to Ty powinnaś/powinieneś działać, jeśli chcesz uzyskać choć część. Jeśli Ci się uda, niedługo będziesz żyć we własnej bajce.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Skorpion

Ten tydzień spędź na słuchaniu intuicji. To dzięki niej staniesz się bardziej pewna siebie i zdecydujesz się pokazać światu, na ile Cię stać. Nie krępuj się, jeśli spotkasz na swojej drodze kogoś, z kim nie jesteś się w stanie dogadać,

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Strzelec

Pokaż innym, czego pragniesz, a wreszcie to się ziści. Nie bój się o to, co się dzieje wokół Ciebie, bo prędzej czy później wszystko się jakoś poukłada. Nie bądź zdenerwowana/zdenerwowany, jeśli nie wszystko wyjdzie Ci od razu.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Koziorożec

Twoje życie stanie się potwornie zagmatwane. Nagle okaże się, że wszystkie wątki się w nim pomieszały, a Ty oczywiście nie miałaś/miałeś o tym pojęcia. Postaraj się jakoś stawiać na swoim, byle niezbyt gwałtownie.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Wodnik

W tym tygodniu powinnaś/powinieneś się skupić na poznawaniu nowych ludzi. Spotkania i rozmowy pójdą Ci bezbłędnie i tylko niektórzy mogą się do Ciebie nie przekonać. Spróbuj po prostu być sobą i podejmować kolejne działania.

Horoskop tygodniowy 8 - 14 lipca – Ryby

Najbliższe dni skłonią Cię do jakiejś inicjatywy. Nagle okaże się, że nie wszystko przebiega zgodnie z planem, a Ty zatraciłaś/zatraciłeś się na swojej nowej wygodnej pozycji, o której nawet Ci się nie śniło.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.