Horoskop dzienny - 22 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 22 marca. Przyszłość lubi zaskakiwać. Jeśli nie chcesz być zależna/zależy od czegoś, co zdecydowanie trudno przewidzieć, zerknij, co może się wydarzyć w Twoim życiu już w ten piątek. Bądź gotowa/gotowy na kilka scenariuszy.

Horoskop dzienny – Baran

W Twoim życiu pojawi się jakaś szansa. Czego będzie dotyczyć – zdecydowanie trudno powiedzieć. Właśnie dlatego powinnaś/powinieneś mieć oczy dookoła głowy i zachować wzmożoną czujność. Głupio byłoby przecież przegapić taką okazję, jaka właśnie się dla Ciebie szykuje.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

W ten piątek poukładają Ci się sprawy osobiste. Twoja druga połówka sporo zrozumie, a może nawet przyzna się do błędu. Jeśli jednak nie powie tego otwarcie, nie naciskaj i nie drąż tematu, a dobrze na tym wyjdziesz. Może ktoś z Twojej rodziny przekaże Ci dzisiaj ważne wieści. Bądź czujna/czujny i nie ulegaj emocjom.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Sporo się u Ciebie wydarzy. Możesz nawet nie być pewna/pewny, czemu wszystko potoczyło się w takim, a nie innym kierunku. Warto rozmawiać i wyjaśniać to, co niewyjaśnione, nawet jeśli w większości zgadzasz się ze zmianami.

Horoskop dzienny – Rak

Znajdziesz sobie dzisiaj osobę, z którą świetnie się zrozumiesz. Ostatnio zupełnie nie miałaś z kim wymieniać się spostrzeżeniami na temat tego, co dzieje się w Twoim otoczeniu. Ucieszysz się, że ktoś nadaje na tych samych falach i nie ocenia w żadnym razie Twojego postępowania.

Horoskop dzienny – Lew

Jeśli odkryjesz, że realizacja Twoich planów nie została jeszcze doprowadzona do końca – nie jest za późno. Postaraj się, przeanalizuj wszystkie "za" i "przeciw", a potem działaj. Musisz uświadomić sobie, że nikt nie będzie działał za Ciebie. Skoro Ty nie masz czasu, czemu inni mieliby go mieć?

Horoskop dzienny – Panna

Powiesz komuś, co myślisz o nim i jego działaniach. To dobrze, bo w przeciwnym razie nie zrobiłabyś/zrobiłbyś nic, by zapobiec błędom, jakie popełnia ta osoba. Nie możesz cały czas milczeć, jeśli widzisz, że wokół Ciebie dzieje się źle i nikt nie może mieć o to do Ciebie pretensji.

Horoskop dzienny – Waga

W końcu zacznie Ci się układać w pracy. Długo na to pracowałaś/pracowałeś, więc nie próbuj tego zaprzepaścić. Dziś otrzymasz też wiele ważnych wskazówek, które pozwolą Ci posunąć się dalej we właściwym kierunku. Odczekaj trochę czasu, zanim wyrobisz sobie zdanie na temat tego, na czym Ci najbardziej obecnie zależy.

Horoskop dzienny – Skorpion

Doczekasz się dzisiaj niejednej pochwały. W końcu ktoś doceni Twoją ciężką pracę, chociaż do tej pory wszyscy wokół przyjmowali ją jak coś zwyczajnego. Ciesz się tym, ale nie popadaj w skrajny entuzjazm, bo to może zostać bardzo źle odebrane. Najlepiej, jeśli po prostu pozostaniesz sobą.

Horoskop dzienny – Strzelec

Pewne osoby mogą Ci sprawić przykrość. Nie próbuj ich tłumaczyć, bo zrobiły to z premedytacją, żebyś poczuła/poczuł się gorzej. Lepiej pokaż im, że ich słowa w ogóle Cię nie interesują i nie robią na Tobie wrażenia. Wokół Ciebie jest też sporo przyjaciół, którzy na pewno pomogą w każdej sytuacji.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Raczej unikaj dzisiaj towarzystwa. To nie jest Twój dobry dzień i przypadkiem mogłabyś zrazić do siebie przynajmniej kilka osób. Nie staraj się zrozumieć, dlaczego dziś najlepiej czujesz się w swoim domu – po prostu zostań tam, jeśli z jakiegoś względu nie chcesz nikogo denerwować. Tak wszyscy będą dużo spokojniejsi.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zapragniesz jakichś zmian. Chociaż wszystko w Twoim życiu układa się perfekcyjnie, także w pracy, uważasz, że można by to jeszcze mocniej i bardziej pomysłowo wykorzystać. Stanie w miejscu nikomu nie służy, a Ty przecież uwielbiasz być w ruchu.

Horoskop dzienny – Ryby

Postanowisz dzisiaj być z kimś szczera/szczery. Przygotuj się na to, że ta osoba nie będzie zachwycona Twoim nagłym, szczerym wyznaniem. Zwłaszcza że to, co masz do powiedzenia, niekoniecznie musi być miłe. Nie przejmuj się za bardzo tym, jak to się potoczy – po prostu zachowaj ostrożność.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.