Horoskop dzienny - 20 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 marca. Co może się wydarzyć już w nadchodzącą środę? Chcesz być gotowa/gotowy na nowe wyzwania? W takim razie przygotuj się na to, co trzyma dla Ciebie w zanadrzu los.

Horoskop dzienny – Baran

Musisz dzisiaj zwrócić uwagę także na sprawy innych. Skupianie się cały czas na sobie niestety obecnie nie zdaje egzaminu. Nie możesz udawać, że nic się wokół Ciebie nie dzieje, bo z czasem bardzo źle się to skończy, a Ty narobisz sobie niepotrzebnych problemów.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Ktoś w Twoim otoczeniu ma jakiś poważny problem, z którym tylko Ty jesteś w stanie pomóc. Zamiast marudzić i odwlekać podejmowanie decyzji w nieskończoność, próbuj rozwikłać tę zagadkę jak najszybciej. W ten sposób zasłużysz sobie na wdzięczność tej osoby. Możliwe, że już za niedługo będziesz jej mocno potrzebować.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Pora oczyścić atmosferę. Nie wszyscy w Twoim otoczeniu rozumieją Twoją postawę i mogą sprawiać Ci jakieś dodatkowe trudności. Czy rzeczywiście powinnaś/powinieneś się tym przejmować? Cóż, jeśli zależy Ci na przyjacielskich stosunkach i swobodnych rozmowach zamiast ciągłych kłótni, warto trochę się poświęcić. Przynajmniej przez chwilę.

Horoskop dzienny – Rak

Nadarzy się okazja, byś mogła/mógł w pracy przedstawić pomysł, który już od dłuższego czasu chodzi Ci po głowie. Nie daj się zbyć ani nie reaguj na nieprzychylne komentarze, zwłaszcza że większość z nich wygłoszą ci, którzy po prostu Ci zazdroszczą.

Horoskop dzienny – Lew

Ktoś w końcu Cię doceni. To właśnie w tę środę dowiesz się, że Twoja działalność jest naprawdę pożądana i że nie decydujesz się na nią na próżno. Postaraj się dużo rozmawiać z innymi – wtedy lepiej wyczujesz, czego potrzebują, a dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci się z nimi dogadać. W końcu kłótnie nie są Ci wcale potrzebne, prawda?

Horoskop dzienny – Panna

Choć kompletnie nie masz ochoty nic robić, będziesz musiała/musiał jakoś się zmusić do wykonywania obowiązków. To oczywiście nie będzie łatwe, ale niestety nie pozostaje Ci nic innego. Nie zawsze robimy to, co chcielibyśmy robić i środa zdecydowanie Ci to udowodni. Nie przejmuj się tym jednak za bardzo. Wieczorem odreagujesz.

Horoskop dzienny – Waga

Środa przyniesie Ci rozdrażnienie. Nie będziesz miała ochoty na żadne kontakty międzyludzkie, a co dopiero dłuższe czy poważniejsze dyskusje. Przekonasz się, że każda wymiana zdań okaże się dziś denerwująca, niezależnie od poruszanej tematyki. Weź tylko pod uwagę, że nie liczysz się z konsekwencjami, a te mogą Ci się później nie spodobać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Twoja druga połówka zdaje się ostatnie nie rozumieć Twoich problemów. To z tego powodu tak często się kłócicie i nie jesteście w stanie dojść do porozumienia. Pora wyjść z inicjatywą i zapytać prosto z mostu, o co właściwie chodzi. Jeśli niczego nie osiągniesz lub tylko wywołasz agresję, lepiej w ogóle odpuść sobie ten związek.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś sama/sam wyplączesz się z kłopotów. Co ciekawe, zrobisz to przypadkiem, a inni będą się głowić, jak udało Ci się to tak szybko. Czeka Cię poza tym przyjemny dzień, dzięki któremu trochę się odprężysz. Może pora przemyśleć swoje priorytety. Kto wie – może ostatnio powinny się zmienić?

Horoskop dzienny – Koziorożec

W końcu zdecydujesz się zwierzyć ze swojej tajemnicy komuś zaufanemu. Nie możesz przecież cały czas dusić tego w sobie, bo w końcu zwariujesz. Zobaczysz, że jak się komuś wygadasz, od razu zrobi Ci się lżej. Dzięki temu może zechcesz robić dzisiaj coś, co rzeczywiście sprawia Ci przyjemność.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna osoba może Ci dzisiaj bardzo mocno działać na nerwy. Prawdopodobnie przeszkodzi Ci w pracy, dekoncentrując Cię na każdym kroku. Czy zdołasz jakoś delikatnie zwrócić jej uwagę? Trudno powiedzieć. Na pewno jednak warto spróbować.

Horoskop dzienny – Ryby

Możesz poczuć się dziś wykorzystywana/wykorzystywany. Ciągle będziesz musiała/musiał komuś pomagać, a nie usłyszysz ani jednego "dziękuję". Frustracja sięgnie zenitu po południu, a wyładujesz ją dopiero pod wieczór. Na szczęście domownicy świetnie wyczują Twój humor i nie będą Ci się narzucać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.