Horoskop dzienny - 16 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 16 marca. Czym spróbuje Cię tym razem zaskoczyć sobota? Przekonaj się, na co możesz liczyć, a czego powinnaś/powinieneś się wystrzegać już na początku tego weekendu.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś spotka Cię jakaś przykrość. Niestety, cios nadejdzie kompletnie nieoczekiwanie ze strony dalszej rodziny, czego kompletnie się nie spodziewasz. Spróbuj przejść nad tym do porządku dziennego i zwyczajnie się nie przejmować. Każdy ma czasem gorszy dzień i nie warto brać pod uwagę tego, co wtedy mówi.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Jakaś osoba wymyśli sobie, że powinnaś/powinieneś poświęcić dzisiaj swój czas na rzecz innych. Nie przejmuj się tym zupełnie, zwłaszcza jeśli planowałaś/planowałeś odpoczywać. Masz prawo do złapania oddechu i odreagowania tego, co robiłaś/robiłeś do tej pory. A jeśli ktoś tego nie rozumie, to już jego problem.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Spotkanie, w którym miałaś/miałeś dzisiaj uczestniczyć, nie dojdzie do skutku. Prawdopodobnie nie wydarzy się to z Twojej winy – w ostatnim momencie wycofa się z niego inny uczestnik. Nie będziesz miała/miał na to żadnego wpływu, więc szkoda Twoich nerwów na roztrząsanie tej sytuacji. Weź głęboki oddech i idź dalej.

Horoskop dzienny – Rak

Czas na miłą niespodziankę. Ktoś Ci ją sprawi i będzie obserwował, jak dobrze się bawisz. Warto okazać wdzięczność i pomyśleć o tym, jak zrewanżować się w przyszłości czymś równie miłym. Nie przejmuj się tym, co będzie jutro czy pojutrze – ciesz się chwilą, przy okazji sprawiając przyjemność tej osobie, która zrobiła dla Ciebie coś dobrego.

Horoskop dzienny – Lew

Postawisz dzisiaj na towarzystwo. Choć zwykle raczej nie wychodzisz do ludzi, tej soboty na pewno nie spędzisz sama/sam. Zobaczysz, jak dobrze możesz się bawić w większym gronie, co sprawi, że postanowisz częściej tak właśnie spędzać czas. Odpręż się i odnajdź inną część Twojej natury.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś pokażesz swoją siłę. W końcu Twoje otoczenie zrozumie, że nie dasz sobie wejść na głowę i będziesz egzekwować wszystko, na czym Ci zależy. Nie zawahasz się ani przez chwilę, nawet jeśli przyjdzie Ci podejmować trudne decyzje. Przekona Cię do tego fakt, że dokonasz ich sama/sam, bez konsultacji z innymi osobami.

Horoskop dzienny – Waga

Dotrze do Ciebie sporo użytecznych informacji. Zdziwisz się z ich powodu, ale nie dasz tego po sobie poznać. Wszystkim pokażesz raczej swoją niezależność i skrajne opanowanie. Inni będą szukali w Tobie oparcia i autorytetu – nie, żeby Ci to przeszkadzało. W końcu przecież poczujesz się dowartościowana/dowartościowany.

Horoskop dzienny – Skorpion

W sobotę poradzisz sobie z każdą przeciwnością. Twoja dobra passa utwierdzi Cię w przekonaniu, że możesz wszystko i znajdujesz się we właściwym miejscu, które zresztą sama/sam sobie wybrałaś/wybrałeś i wypracowałaś/wypracowałeś. Nie ma w Tobie żadnego lęku o przyszłość. I dobrze.

Horoskop dzienny – Strzelec

Możesz mieć dziś problem ze zwyczajnym odcięciem się od rzeczywistości. Niedane Ci się będzie zrelaksować, chociaż na chwilę. Ktoś może Ci to skutecznie utrudniać, skupiając na sobie całą Twoją uwagę. Musisz być bardziej stanowcza/stanowczy,  bo inaczej możesz sama/sam sobie wyrządzić krzywdę.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Możesz mieć poważne problemy ze skupieniem. Przez cały dzień będziesz pozostawała/pozostawał rozkojarzona/rozkojarzony – jakby coś Ci przeszkadzało w pozbieraniu myśli. Może to być bardzo denerwujące, ale nie musisz się aż tak bardzo przejmować. To chwilowy problem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nie będziesz dziś miała/miał czasu na nudę. Wokół Ciebie wydarzy się tyle, że aż trudno w to uwierzyć. To spowoduje u Ciebie nagły wybuch entuzjazmu, który z czasem może się przerodzić w euforię. Uspokój się choć trochę, bo tak beztroskie zachowanie może doprowadzić do nieszczęścia.

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna osoba mocno Cię zdenerwuje. Zamiast to ukrywać, powiesz o tym wprost i rozpętasz prawdziwą burzę. Niektórzy uznają, że mocno przesadziłaś/przesadziłeś, choć znajdą się i tacy, którzy Cię poprą. Nie musisz się krępować. W końcu masz prawo do własnego zdania i nie masz obowiązku się z niego nikomu tłumaczyć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.