Horoskop tygodniowy 5 - 11 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 5 - 11 lutego 2024 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Nowy tydzień oznacza, że swoją historię możesz napisać od nowa. Co wydarzy się na przestrzeni kilku następnych dni? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop na weekend - Baran

Przed Tobą ciekawy tydzień, w którym nie zabraknie wyzwań i nagłych zwrotów akcji. Co by się nie działo, musisz wiedzieć, że sobie ze wszystkim doskonale poradzisz. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop na weekend - Byk

Masz czasem wrażenie, że wszystko odbywa się gdzieś poza Tobą? W najbliższym tygodniu będzie szansa na zmianę. Przejmiesz stery i zaczniesz w końcu rozdawać karty. Otoczenie szybko się przyzwyczai. 

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Od poniedziałku do piątku skupisz się na swoim zdrowiu. Organizm da Ci znać, że to już najwyższy czas trochę zwolnić. Być może trzeba będzie przeorganizować kilka tematów, ale koniec końców wszystkie elementy tej układanki ułożą Ci się w jedną całość. 

Horoskop na weekend - Rak

Na początku tygodnia ktoś złoży Ci ciekawą propozycję, nie musisz od razu decydować, a tym bardziej palić za sobą mostów. Spróbuj zrobić kilka zadań na próbę, to doświadczenie pomoże podjąć Ci właściwą decyzję. 

Horoskop na weekend - Lew

W tym tygodniu musisz uważać na fałszywych przyjaciół, którzy będą chcieli wykorzystać Twoje umiejętności nad wyraz i dla własnych egoistycznych celów. Gdy tylko poczujesz się niekomfortowo, po prostu powiedz o tym głośno i się wycofaj. 

Horoskop na weekend - Panna

Przed Tobą ważny tydzień, który może zdecydować o tym jak potoczy się Twoje życie uczuciowe. Klęskę urodzaju będzie trzeba zamienić na jedną konkretną deklarację. Czy Twoje serce jest na to gotowe?

Horoskop na weekend - Waga

Od poniedziałku do środy tydzień będzie układał się jak zwykle, ale wraz z nadejściem czwartku Twoje sprawy mogą nabrać gwałtownego obrotu. 

Horoskop na weekend - Skorpion

Przed Tobą ważna decyzja, wykorzystaj ten tydzień, aby spojrzeć na swoje sprawy z pewnej perspektywy. Jeśli nic się nie zmienia, nie wahaj się przed zmianą i po prostu idź dalej. 

Horoskop na weekend - Strzelec

W tym tygodniu zdecydowanie zatriumfujesz nad otoczeniem. Twoi przełożeni jak na dłoni zobaczą, kto tak naprawdę wykonuje swoją pracę, kto tylko udaje. Nadszedł czas rozliczeń. 

Horoskop na weekend - Koziorożec

Masz już po dziurki w nosie cudzych rad? Spróbuj zachować swoje sprawy dla siebie, im mniej powiesz na swój temat, tym lepiej. A gdy ktoś przekroczy Twoje granice, po prostu mu o tym powiedz. 

Horoskop na weekend - Wodnik

Czujesz, że ten tydzień może odmienić Twój los? Weź sprawy w swoje ręce i zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby osiągnąć prywatny i zawodowy sukces. 

Horoskop na weekend - Ryby

W tym tygodniu sprawy sercowe zdominują Twoje myśli. Będziesz planować romantyczne randki i realizować kolejne wspólne marzenia. Przed Wami świetlana przyszłość. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA