Horoskop dzienny - 7 października (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 7 października. Czy Twoja przyszłość została już ściśle zaplanowana? Przekonaj się, co jest Ci przeznaczone i sprawdź, jakie wydarzenia mogą Cię czekać już w tę sobotę.

Horoskop dzienny – Baran

To będzie bardzo intensywna sobota. Zaliczysz wiele ciekawych wydarzeń, o których w ogóle wcześniej nie myślałaś/myślałeś. To może Cię wprawić w nadspodziewanie dobry nastrój, bo z pewnością nie będziesz się nudzić. Nie warto myśleć o tym, co mogłoby mieć miejsce, zwłaszcza że i tak nie zmienisz już obecnej chwili.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Ważne decyzje rodzinne mogą być podejmowane niejako za Twoimi plecami. Nie denerwuj się, bo przecież na wiele z tych wcześniejszych miałaś/miałeś wpływ. Nie zawsze jesteś na miejscu, dlatego też czasem możesz być pomijana/pomijany. Jeśli naprawdę Ci to przeszkadza, porozmawiaj z tymi, którzy rzeczywiście odpowiadają za taki stan rzeczy.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zastanów się dzisiaj koniecznie nad tym, co mówisz. Jeśli wygłosisz nieopatrznie jakąś opinię, możesz niepotrzebnie narobić sobie wrogów. Już wkrótce natomiast będziesz potrzebowała/potrzebował wsparcia innych, dlatego też nie możesz sobie na to pozwolić. Po prostu postaraj się dogadać ze wszystkimi, z którymi będzie to możliwe.

Horoskop dzienny – Rak

Musisz dziś spotkać się z osobą, za którą raczej nie przepadasz. Wasza rozmowa nie będzie zbyt przyjemna, ale niestety konieczna. Jeśli dobrze pójdzie, odbędziecie ją szybko i przebiegnie ona bez przykrych konsekwencji dla któregokolwiek z Was.

Horoskop dzienny – Lew

Zostaniesz oskarżona/oskarżony o coś, czego nie zrobiłaś/zrobiłeś. To może dać Ci poczucie niepewności, bo nie bardzo będziesz wiedziała/wiedział, jak się z tego wybronić. Na szczęście Twoi przyjaciele nie zostawią Cię samej/samego i wytłumaczą innym, jak było naprawdę.

Horoskop dzienny – Panna

Pewna osoba zrobi wszystko, byś przestała/przestał czuć się komfortowo w miejscu, w jakim obecnie się znajdujesz. Możesz przez to nawet wpaść w panikę i popełnić kilka głupich błędów. Lepiej przemyśl swoje decyzje więcej niż raz, by przypadkiem nie narobić sobie kłopotów, gdy zaczniesz podejmować działania, których powinnaś/powinieneś unikać.

Horoskop dzienny – Waga

Musisz mieć świadomość, że konflikt, w którym tkwisz już od jakiegoś czasu, niestety sam nie odejdzie w zapomnienie. Postaraj się rozwiązać problematyczne kwestie, zanim ktoś zrobi to za Ciebie i to w sposób, który ani trochę Ci się nie spodoba. Nie myśl sobie, że tylko Ty prowadzisz rozważania na ten temat.

Horoskop dzienny – Skorpion

Presja otoczenia okaże się dziś dla Ciebie zbyt wielka. Ktoś postanowi zmusić Cię do czegoś, czego w ogóle nie czujesz i nie uważasz za coś pożytecznego. Nie wdawaj się w dyskusje, bo to kompletnie nie ma sensu. Nie reaguj na naciski, a dzień potoczy się dalej spokojnie i bez żadnych niespodzianek.

Horoskop dzienny – Strzelec

W tę sobotę postawisz na szczerość. Pora, aby inni dowiedzieli się, co tak naprawdę sądzisz na pewne tematy. Nie możesz cały czas ich oszukiwać ani dopasowywać się do ich wymagań. Pamiętaj, że każdy ma swoje spostrzeżenia i nie możesz wymagać, że będą się one zupełnie pokrywać z Twoimi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś postawisz wyraźne granice. Zbyt długo dawałaś/dawałeś sobie wchodzić na głowę i ludzie uważają, że wszystko im wolno. Nie daj się więcej wykorzystywać, bo inni nie będą mieli żadnych skrupułów. Pokaż im, że także możesz decydować sama/sam o sobie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Sobota przyniesie Ci szacunek Twoich najbliższych. Bardzo możliwe, że zmuszona/zmuszony do wykonania jakiegoś zadania, wykażesz się niebywałą odwagą i sprytem. Zadbasz też o to, by Twoja rodzina poczuła się lepiej niż do tej pory. Tym razem w końcu to docenią.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś stoczysz bitwę o pierwszeństwo z kimś, kto od dawna z Tobą rywalizuje. Nie ustąpisz nawet wtedy, gdy będzie niemal pewne, że jesteś na przegranym miejscu. Postaraj się zdobyć na rozmowę, która może Wam ułatwić porozumienie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.