Horoskop dzienny - 11 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 11 maja. Przyszłość potrafi zaskakiwać - przyjemnie i wręcz przeciwnie. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnej niespodzianki, uszykowanej przez los, sprawdź swój horoskop na czwartek.

Horoskop dzienny – Baran

Już rano w powietrzu będzie wisiało pewne napięcie. Sytuacja między Tobą a kimś, kto rywalizuje z Tobą w jakiejś sprawie, mocno się skomplikuje. Możliwe, że ta osoba za wszelką cenę będzie chciała udowodnić swoje racje, niezależnie od tego, do czego ostatecznie zostanie zmuszona się posunąć. Pamiętaj, by zachować trzeźwość umysłu i nie dać się zastraszyć!

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Czwartek podpowie Ci, że najlepszą metodą na osiągnięcie sukcesu będzie wzięcie wszystkich spraw w swoje ręce i wyjście z inicjatywą dokładnie wtedy, gdy wszyscy inni zrezygnują z działania. Musisz być wytrwała/wytrwały, bo nikt nie zrealizuje celów za Ciebie i o głębokie rozczarowanie będziesz mogła/mógł obwiniać wyłącznie siebie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie możesz bez przerwy myśleć o tym, by powiększać swoje zasoby. Są rzeczy ważniejsze niż dobra materialne i to na nich przede wszystkim powinnaś/powinieneś się skupić. Rozejrzyj się wokół siebie i zastanów – czy na pewno wszystko robisz dobrze, a bliscy mogą na Ciebie liczyć? Szybko przekonasz się, że tylko docenianie tych, na których naprawdę Ci zależy, może przynieść Ci szczęście w życiu.

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje. Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny – Rak

Twoja sytuacja stanie się trudniejsza niż podejrzewałaś/podejrzewałeś. Z wieloma rzeczami nie będziesz w stanie sobie poradzić, choć dokonasz wszelkich starań, by dociągnąć je do końca. Co więcej, spotkasz się z niezrozumieniem ze strony tych osób, na których najbardziej Ci zależy. Postaraj się po prostu jakoś znieść ten dzień – w piątek na pewno będzie lepiej.

Horoskop dzienny – Lew

Musisz się dzisiaj zatrzymać, przestać gnać do przodu i pomyśleć, co robisz nie tak. Tylko gruntowna analiza własnych możliwości pomoże Ci zapobiec ewentualnym błędom. A te akurat mogą się okazać katastrofalne w skutkach. Nie bój się ryzykować, ale też nie pozwalaj sobie na przesadną brawurę – tak zaszkodzisz nie tylko sobie, ale i innym.

Horoskop dzienny – Panna

To będzie wyjątkowo swobodny czwartek, który nie pozwoli Ci się niczym stresować. Odetchniesz trochę od obowiązków, zepchniętych z jakiegoś powodu na dalszy plan, a co więcej pozwolisz sobie na odrobinę zabawy. Nie możesz przez cały czas żyć tylko pracą, bo to się kiedyś na Tobie odbije.

Horoskop dzienny – Waga

Rutyna, która ostatnio wkradła się w Twoje życie, powoli Cię wykańcza. Myślisz przez to bardzo schematycznie, nic Cię nie bawi ani nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć. Potrzebujesz zmiany, pewnego rodzaju przebojowości, bo to pozwoli Ci się poczuć szczęśliwą/szczęśliwym i wolną/wolnym. Zobaczysz też, jak atrakcyjna może być zwykła spontaniczność.

Horoskop dzienny – Skorpion

Kłótnia od rana będzie wisiała w powietrzu. Jeśli z nikim się dzisiaj nie skonfrontujesz, dojdzie do prawdziwego cudu. Co gorsza, możesz wcale nie przyjmować do wiadomości argumentów, wysuwanych przez przeciwną stronę sporu. Twoje otoczenie mocno się zdziwi, jak stanowcza/stanowczy i bezwzględna/bezwzględny potrafisz być.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś do pracy popychać Cię będzie pozytywne nastawienie do świata. Ogromna dawka energii, która spłynie na Ciebie już na samym początku dnia, pozwoli Ci przeć naprzód. Zrobisz dziś znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej i to na pewno zostanie zauważone przez Twojego zwierzchnika i współpracowników.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W czwartek przede wszystkim skupisz się na wykonywaniu swoich codziennych zadań i nic nie będzie Cię w stanie od tego oderwać. Uważaj, bo ktoś z Twojego bliskiego otoczenia może mieć kłopoty, a co się z tym wiąże, liczy na Twoje wsparcie. To nie najlepszy pomysł, by je lekceważyć.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nagle okaże się, że Twoja sytuacja finansowa się wyklaruje, a zaraz potem ustabilizuje. Nie musisz się martwić, że zabraknie Ci pieniędzy na jakiś ważny wydatek, który planujesz od dłuższego czasu. Zdziwisz się, jak wiele środków jeszcze Ci pozostanie. To z kolei może Cię nakłonić do jakiejś inwestycji.

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

Senny czwartek nie pozwoli Ci spojrzeć przytomniej na sprawy, które powinnaś sprawdzić ze szczególną uwagą. Będziesz miała/miał problemy ze skupieniem, a także utrzymaniem zwykłego tempa pracy. Co gorsza, Twój zwierzchnik może nie zrozumieć Twojej dzisiejszej niedyspozycji. Próbuj chociaż zachować pozory i udowodnij, że starasz się realizować swoje zadania jak najlepiej.

Więcej o: