Horoskop dzienny - 28 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 stycznia. Przyszłość nierzadko składa się z zagadek. Jeśli chciałabyś/chciałbyś rozwiązać choć jedną z nich i dowiedzieć się, co czeka Cię już w tę sobotę, sprawdź koniecznie swój horoskop na ten dzień.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś przeżyjesz spore rozczarowanie. Niekoniecznie dlatego, że zrobisz coś nie tak – raczej dlatego, że życie niespodziewanie postanowi Cię zaskoczyć. Nie pomogą słowa otuchy, wypowiedziane przez najbliższych. Musisz to po prostu sama/sam przetrawić i przekonać się, że już pozamiatane, więc szkoda nerwów na dalsze roztrząsanie sprawy.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Twoje wysiłki spełzły na niczym. Choć bardzo się starałaś/starałeś, nie osiągnęłaś/osiągnąłeś celu, który sobie założyłaś/założyłeś. Najdą Cię też wątpliwości w związku z tym, że zajmowałaś/zajmowałeś się przecież czymś, na czym świetnie się znasz. A może po prostu wcale nie masz tak dużej wiedzy i doświadczenia, jak Ci się wydaje? Nie zadręczaj się – to tylko opóźni Twój przyszły rozwój.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Aby przetrwać dzisiejszy dzień, po prostu uzbrój się w cierpliwość. Musisz ją okazać nawet tym, którzy w jakiś sposób Cię zawiodą lub okażą się niesłowni. Choć poczujesz się z tym dziwnie, a może odezwie się w Tobie frustracja, nie skarż się za głośno. Twoi znajomi docenią, że nie użalasz się nad sobą, tylko jak zwykle przesz do przodu.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Rak

Ostatnio nie wszystko było takie, jak chciałaś/chciałeś. Dziś jakby obudzisz się z letargu i wreszcie zaczniesz pracować na swój sukces. To nie będzie nic trudnego – nagle odkryjesz, że właściwie wcale nie musisz się wysilać. Wystarczy, że będziesz sobą i przestaniesz udawać.

Horoskop dzienny – Lew

Rozpoczniesz dziś nowy rozdział w swoim życiu. Okaże się niezwykle przebojowy i dzięki temu wreszcie poczujesz, że coś się dzieje, a kolejne dni nie przeciekają Ci przez palce. Poznasz nowych ludzi, z którymi będziesz chciała/chciał budować swoją przyszłość. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa – nie możesz przez cały czas pozostawać taka/taki zachowawcza/zachowawczy.

Horoskop dzienny – Panna

Sytuacja zmusi Cię do tego, by przeanalizować swoje plany, a w kolejnym kroku po prostu nieco je zweryfikować. Choć nie do końca będzie Ci się to uśmiechało, zrobisz to – jeśli nie dla siebie, to dla kogoś ważnego, kto Cię o to poprosi. To sprawi, że poczujesz się naprawdę szczęśliwa/szczęśliwy.

Horoskop dzienny – Waga

Coś, co się wydarzy, zupełnie Cię zaskoczy. Niestety, to nic pozytywnego i będzie trudno Ci to przełknąć. Postarasz się jednak robić dobrą minę do złej gry, by nie martwić swoich bliskich. Wszystkie problemy i niepokoje stłamsisz głęboko w sobie, zmagając się z nimi w pojedynkę. To ryzykowna opcja, a mimo to podejmiesz wyzwanie. I choć będzie Ci ciężko, uśmiech ważnych dla Ciebie osób wystarczy Ci za rekompensatę.

Horoskop dzienny – Skorpion

Sobota przyniesie Ci pewien przełom. Nagle zorientujesz się, jak wiele wokół Ciebie jest nieszczerych osób. Zmartwisz się, że w tak licznych przypadkach po prostu się pomyliłaś/pomyliłeś. Na szczęście nie wszystko stracone. Zdemaskujesz tych, którzy na to zasługują i tym samym ostrzeżesz innych, mogących się nabrać na ich machinacje.

Horoskop dzienny – Strzelec

W końcu poczujesz się naprawdę wolna/wolny. Nie będziesz musiała/musiał słuchać nakazów ani zakazów, tylko otrzymasz możliwość robienia dokładnie tego, co chcesz. Możesz zapomnieć o sztywnych regułach i po prostu się bawić. Podobnie podejdą do tego Twoi przyjaciele. Wspólnie uda Wam się przeżyć niezapomniane chwile.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zapragniesz dziś zakosztować świeżego powietrza. Oczywiście, wszystko zależy od pogody. Jeśli zaskoczy Cię opadami, lepiej nie wychodź, jeśli nie chcesz się rozchorować. Pomyśl lepiej, co możesz zrobić, by odetchnąć, a jednocześnie nie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Może wybierzesz się gdzieś z rodziną lub przyjaciółmi?

Horoskop dzienny – Wodnik

Aż sama/sam się zdziwisz, jak wiele świetnych pomysłów Cię dziś nawiedzi. Możliwe, że inni będą chcieli z nich skorzystać. Nie daj się jednak wykorzystywać i podkreśl, że idea od początku do końca jest Twoja. Oczywiście, możecie wspólnie pracować nad jednym projektem. Podział obowiązków na pewno się opłaci i pozwoli szybciej osiągnąć sukces.

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny – Ryby

W sobotę nie zawahasz się ani razu. Każdą decyzję podejmiesz z niezachwianą pewnością, która wstąpi w Ciebie nie wiadomo kiedy. Poczujesz, że trzymasz los w swoich rękach i tak naprawdę wszystko zależy tylko od Ciebie. Twórz to, co chcesz i jak chcesz, nie oglądając się na innych. To Twoje życie!

Więcej o: