Horoskop dzienny - 30 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 30 września. Los bywa bardzo przewrotny. Sprawdź koniecznie, co szykuje dla Ciebie na najbliższy piątek i bądź gotowa/gotowy na szereg nowych wyzwań.

Horoskop dzienny – Baran

Postarasz się być dzisiaj bardzo sumienna/sumienny i obowiązkowa/obowiązkowy. To koniec tygodnia, więc najdą Cię wyrzuty sumienia, że do tej pory nie robiłaś/robiłeś wszystkiego tak, jak powinnaś/powinieneś. Przypilnuj, żeby Twoja motywacja nie była tylko chwilowa i rzeczywiście niosła za sobą jakieś działanie.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Od jakiegoś czasu robisz wszystko, by zwrócić na siebie uwagę pewnej osoby. Jeśli jednak zależałoby Ci na tym, by utrzymać tę znajomość, musisz znacznie mocniej się wysilić. Zdecyduj się na szczerą rozmowę, opowiedz trochę o osobie i sprawdź, czy ten ktoś na pewno ma dobre intencje. Nie denerwuj się, jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przez cały dzień będziesz mocno zestresowana/zestresowany, choć powód nie będzie Ci znany. W końcu jednak otrzymasz dobrą wiadomość, która szybko Cię uspokoi. Po pracy wybierzesz się gdzieś ze znajomymi i zapomnisz o wszelkich troskach. W głowie będzie Ci już tylko zabawa.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Rak

Zamiast zająć się sobą i swoimi problemami, Ty, chcąc nie chcąc, będziesz musiała/musiał poświęcić uwagę rodzinie. Choć masz już serdecznie dość domowych kłótni, nie zdołasz przejść obojętnie obok kłopotów, jakie znowu stworzą Twoi współlokatorzy. Bliscy doprowadzają Cię ostatnio do szału. Spróbuj może wybrać się na spacer i odpocząć, by nie zrobić czegoś głupiego.

Horoskop dzienny – Lew

Niespodziewanie dowiesz się czegoś na temat jednego z planowanych wyjść. Możliwe, że spełznie ono na niczym, choć przygotowywałaś/przygotowywałeś się do niego już od jakiegoś czasu. Pamiętaj, że jeśli nie masz ochoty się nigdzie wybierać, po prostu obwieść to pozostałym zainteresowanym. Nie ma co się męczyć, jeśli nie czujesz klimatu zdarzenia.                                                                                                                                                  

Horoskop dzienny – Panna

Otrzymasz sporo różnorodnych zadań, które Ci się spodobają. To dlatego będziesz aktywna/aktywny i nikt nie zdoła Cię oderwać od Twoich najnowszych działań. Jednocześnie okaże się, że nadrobisz sporo ze swoich obowiązków, na które dotychczas nie miałaś/miałeś czasu. Ktoś może to docenić.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś będziesz narzekać na swoje samopoczucie. Tak naprawdę trudno Ci będzie stwierdzić, co Cię dokładnie boli, a jednak dolegliwości nie pozwolą Ci się skupić na swoich obowiązkach. Możliwe, że przekonasz swojego przełożonego, by zwolnił Cię szybciej do domu. Choć zrobi to niechętnie, będziesz mogła/mógł szybciej wrócić i wreszcie odpocząć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Piątek nie okaże się dla Ciebie zbyt owocny. Z utęsknieniem będziesz natomiast czekać na wieczór, bo ma do Ciebie przyjść ktoś znajomy. Wspólnie na pewno wymyślicie coś ciekawego do roboty, a kolejne godziny upłyną w przyjaznej atmosferze. To z kolei mocno poprawi Ci humor.

Horoskop dzienny – Strzelec

W piątek okażesz się mocno drażliwa/drażliwy. Nic dziwnego, że łatwo wdasz się w kłótnie, a także zaczniesz rzucać groźbami bez pokrycia. Możliwe, że w ten sposób swoim zachowaniem zrazisz do siebie kogoś ze swoich świeżo upieczonych przyjaciół. Pomyśl chociaż o tym, jakich słów używasz, by nie przesadzić.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Spłynie na Ciebie energia. Dzięki niej znajdziesz siły na wykonanie tych obowiązków, na które dotąd nie starczyło Ci zapału. Możliwe też, że coś dzisiaj Ci się zawieruszy i nie będziesz potrafiła/potrafił tego znaleźć. Przekopiesz za tym przedmiotem pół domu, by na końcu dowiedzieć się, że po prostu go nie zauważyłaś/zauważyłeś.

Horoskop dzienny – Wodnik

Choć pewne zdarzenie mocno wytrąci Cię z równowagi, wciąż pamiętaj o obowiązkach, które masz do wykonania. Bez nich ktoś może się na Ciebie uwziąć i zacząć Ci robić problemy w pracy. Pociesz się, że w momencie, gdy sobie z tym poradzisz, wreszcie będziesz się mogła/mógł zająć własnymi kłopotami.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Ryby

Pora trochę się wyciszyć i wrzucić na luz. Nie możesz cały czas funkcjonować na najwyższych obrotach, bo w którymś momencie się wykończysz. Po pracy odpocznij, zajrzyj do bliskich lub znajomych, sięgnij po książkę lub film i po prostu więcej nie myśl. To pomoże.

Więcej o: