Horoskop dzienny - 28 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 września. Przekonaj się, jak upłynie Ci środa! Gwiazdy przepowiadają dla Ciebie najbliższą przyszłość, dlatego zobacz koniecznie, czego możesz się spodziewać.

Horoskop dzienny – Baran

Barany będą miały dziś wrażenie, że ktoś się na nie uwziął. Musisz liczyć się z tym, że ktoś będzie miał wobec ciebie dość wygórowane oczekiwania. Sytuacja okaże się dość skomplikowana, jednak będziesz musiała/musiał to jakoś przetrwać. Możesz potrzebować sporo siły. Pamiętaj, że w razie problemów możesz zwrócić się o pomoc do Skorpiona.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Byki pochłoną się dzisiaj załatwianiem swoich spraw. Możesz być dość zabiegana/zabiegany, jednak znajdź też chwilę, by upewnić się, że ktoś z Twoich bliskich nie potrzebuje pomocy. Musisz liczyć się z tym, że niektóre z Twoich planów mogą dzisiaj ulec zmianie. Sprzyjającym znakiem dla Byka będzie dzisiaj Lew.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W tę środę w Bliźniętach odezwie się ich kapryśna strona. Wiele rzeczy może Ci nie pasować, a podejmowanie jakichkolwiek decyzji będzie przychodzić Ci z wielką trudnością. Niewykluczone, że dojdzie też do jakiejś nieprzyjemnej wymiany zdań. Jeśli będziesz potrzebować dzisiaj porady, pamiętaj, że możesz liczyć na osobę spod znaku Wagi.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Raki mogą mieć dzisiaj nosa do interesów. Szczęście powinno sprzyjać Ci również w podejmowaniu decyzji czy szukaniu pracy. Wykorzystaj sprzyjającą sytuację, a na pewno nie będziesz żałować. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okaże się dzisiaj Panna.

Horoskop dzienny – Lew

Lwie, początek dnia może okazać się dość niepewny, a przy tym nerwowy. Zauważysz, że nie jesteś dzisiaj w stanie dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków, dlatego niektóre sprawy będziesz musiała/musiał załatwić w innym terminie. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okażą się Ryby.

Horoskop dzienny – Panna

Nie oglądaj się dzisiaj na innych i rób to, co sama/sam uważasz za słuszne. Decyzje, które podejmiesz okażą się wyjątkowo trafne. Wieczorem postaraj się znaleźć sposób, by trochę się zrelaksować. Ostatnio za mało czasu poświęcasz na przyjemności. W tym dniu sprzyjającym znakiem dla Panny okaże się Baran.

Horoskop dzienny – Waga

Zastanawiasz się, co czeka Cię w tę środę? Wagi mogą dzisiaj mieć sporo szczęścia w miłości. Jeśli nadal szukasz swojej drugiej połówki, nie wahaj się dzisiaj wyjść z domu. W ulubionej kawiarni również możesz spotkać prawdziwe szczęście. W tym dniu sprzyjającym znakiem zodiaku dla Wagi okaże się Rak.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpiony nie powinny dzisiaj liczyć na spokojny dzień. Czekają Cię dość zaskakujące zbiegi okoliczności, jednak niekoniecznie będziesz z nich zadowolona/zadowolony. Ktoś może próbować dzisiaj Tobą manipulować, by osiągnąć własne cele. Lepiej zachowaj ostrożność i nie daj się wykorzystać. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Byk.

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelcu, nie stawiaj dzisiaj na najłatwiejsze rozwiązania. Jeśli trochę się natrudzisz osiągniesz lepszy efekt i zostaniesz wynagrodzona/wynagrodzony. Środa okaże się dla Ciebie dość przełomowym dniem. Być może uda Ci się nawiązać znajomości, które będą miały wielkie znaczenie dla Twojej dalszej kariery. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Strzelca okaże się dzisiaj Wodnik.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożce mogą dzisiaj liczyć na dość spokojny dzień. Nie powinnaś/powinieneś napotkać żadnych większych problemów w pracy, a Twoi współpracownicy mogą zaskoczyć Cię otwartością i wyrozumiałością. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okaże się dzisiaj Panna.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniku, Twoje starania mogą dzisiaj pójść na marne. Znajdziesz się w dość kłopotliwej sytuacji, a na horyzoncie pojawią się jakieś problemy, spowodowane drobnym nieporozumieniem. Wieczorem postaw na relaks, by ukoić trochę nerwy. Twoim sprzyjającym znakiem będzie dzisiaj Lew.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Ryby

Zbyt duża pewność siebie może Cię dzisiaj zgubić. Lepiej z niczym się nie wychylaj i słuchaj dziś tego, co mają do powiedzenia inni. Wieczorem możesz spodziewać się jakiejś propozycji wspólnego wyjścia. Nie odmawiaj, a nie będziesz żałować. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okaże się dzisiaj Baran.

Więcej o: