Horoskop dzienny - 29 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 września. Interesuje Cię przyszłość? Sprawdź koniecznie, co wydarzy się w tej najbliższej i zobacz, co zaserwuje Ci nadchodzący czwartek.

Horoskop dzienny – Baran

Czwartek może się okazać tym dniem, w którym będziesz się zmagała/zmagał praktycznie ze wszystkim. Wiele nierozwiązanych spraw niespodziewanie okaże się naglących na tyle, że nie będziesz już mogła/mógł ich ignorować. Przygotuj się więc na dzień pełen pracy.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dzisiaj będziesz bardzo zmęczona/zmęczony, choć trudno wskazać powód Twojej gorszej formy. Szybko zrobisz sobie kawę, ale ta wcale nie postawi Cię na nogi, jakby kofeina w ogóle nie zadziałała. Na pewno przyśniesz parę razy w najmniej oczekiwanych momentach, jednak nie martw się – nikt tego nie zauważy. Postaraj się jednak nie namieszać w zadaniach, jakie stoją przed Tobą w pracy, by nie narobić sobie niepotrzebnie kłopotów.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Jesienna aura da Ci się we znaki. Nawet jeśli pogoda dopisze, Twój humor niestety już niekoniecznie. Dopadnie Cię melancholia i zaczniesz wspominać momenty, do których nie ma szans powrócić. Z powodu kiepskiego samopoczucia, możesz nie zauważyć, że ktoś bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Rozejrzyj się, bo bycie wsparciem zawsze dobrze Ci wychodziło, a ta osoba może się kiedyś odwdzięczyć.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Rak

Pewne wydarzenie skłoni Cię do tworzenia czarnych scenariuszy. Zupełnie niepotrzebnie, bo wcale nie jest powiedziane, że którykolwiek z nich musi się sprawdzić, zwłaszcza że nic nie wskazuje na żadne kłopoty. Może pora wreszcie wrzucić na luz i dać sobie odetchnąć? Zadręczanie się nic nie da. Jedynie odbije się na Twoim zdrowiu.

Horoskop dzienny – Lew

Masz wrażenie, że nie wszystko układa się dokładnie tak, jakbyś sobie tego życzyła/życzył. Możliwe, że w Twoim życiu właśnie zapanował lekki chaos, a Ty za nic nie potrafisz go opanować. Najwyższy czas przeanalizować, co powoduje Twoje problemy. Najprawdopodobniej wystarczy, że wykluczysz jedną rzecz i wszystko pozostałe szybko wróci do normy.

Horoskop dzienny – Panna

Nie wierz we wszystko, co obiecują Ci inni. Może i część z nich naprawdę w to wierzy, ale ich słowa są tak naprawdę tylko rzucane na wiatr. Jeśli zaufasz temu, co mówią, prędko przekonasz się, jak wielką naiwnością się wykazałaś/wykazałeś. Trzymaj się tego, co oczywiste i pewne, a uda Ci się przetrwać najgorszy z nadchodzących okresów.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś coś niedobrego zadzieje się wśród formalnych spraw. Możliwe, że coś będzie wyglądać w rzeczywistości inaczej niż to sobie wyobrażałaś/wyobrażałeś lub zmienią się warunki jakiejś umowy, którą byłaś/byłeś dotąd związana. Pamiętaj, by o wszystko pytać, jeśli tylko nie jesteś czegoś pewna/pewny, bo potem może być na to za późno.

Horoskop dzienny – Skorpion

Zrobisz dokładny przegląd finansów i dojdziesz do wniosku, że pora o nie zadbać. Weźmiesz się więc ostro do pracy, dbając o to, by wykonywać zadania jak najlepiej, przy jednoczesnym osiąganiu niezłych wyników finansowych. Spróbuj porozmawiać ze swoim pracodawcą, bo możliwe, że w jakiejś kwestii Wasze zdania nie są zbieżne. Wymiana spostrzeżeń na pewno rozwieje wszystkie wątpliwości, a być może sobie pomożesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dzień w pracy nie będzie należał do najciekawszych. Z tego powodu po prostu go odbędziesz, a potem zajmiesz się ciekawszymi rzeczami. Po powrocie do domu zapragniesz poświęć czas swojemu hobby. Dzięki temu całkiem nieźle spędzisz kilka godzin, zapominając o całym świecie. Możliwe, że tak zastaną Cię pozostali domownicy i nie zdołają Cię przywrócić do rzeczywistości.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Poczujesz dziś, że na nic nie masz siły. Energia uleci z Ciebie niczym z pękniętego balonika i już nie powróci. Może dlatego wszystkie powierzane Ci zadania będą się wydawać żmudne, a przy tym potwornie męczące. Już pod koniec pracy będziesz miała/miał dość wszystkiego. Poczucie beznadziei nasili się po powrocie do domu. Rodzina nie zrozumie Twojego nastroju i koniecznie będzie chciała Cię zaangażować w swoje działania. Tym razem jednak możesz sobie odpuścić – nic się nie stanie, jeśli raz zrobisz coś dla siebie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś zjedzą Cię nerwy. Będziesz bardzo niespokojna/niespokojny i drażliwa/drażliwy praktycznie na każdym punkcie. Twoje zachowanie może się więc nie spodobać naprawdę wielu osobom. Prawdopodobnie zrazisz do siebie kogoś, o kogo uwagę od dawna walczyłaś/walczyłeś. Jeśli nie powstrzymasz się od kilku nieprzyjemnych komentarzy, możesz zaprzepaścić wszystko, co do tej pory udało Ci się osiągnąć.

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny – Ryby

Możliwe, że dzisiaj podejmiesz jakąś nieprzemyślaną decyzję. Jej konsekwencje możesz odczuwać jeszcze przez długi czas. Nie wyżywaj się na innych za własne niepowodzenia, bo to więcej niż niesprawiedliwe. Postaraj się pogodzić z losem i zastanów się, na co jeszcze masz wpływ, by tego nie zepsuć.

Więcej o: