Horoskop dzienny - 14 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 września. Przyszłość czasem potrafi nieźle zaskoczyć. Chcesz się przekonać, co przygotowała dla Ciebie na najbliższą środę? Sprawdź to i nie żyj dłużej w niepewności!

Horoskop dzienny – Baran

Jeśli masz jakiś pomysł na nową działalność czy projekt zawodowy, lepiej zachowaj go dla siebie i pielęgnuj. Możliwe, że ktoś będzie się chciał nim posiłkować, by na jego podstawie stworzyć własny. Aby uniknąć kradzieży i nie przyglądać się później, jak ktoś realizuje coś, co sama/sam wymyśliłaś/wymyśliłeś, bądź ostrożna/ostrożny i póki co się nie wychylaj.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

To nie będzie dla Ciebie szczególnie udany dzień, ale nie dopadnie Cię też pech. Możliwe jednak, że spotkasz się z krytyką, która Ci się nie spodoba. Zaczniesz z nią polemizować, a w efekcie tak zaplątasz się w dyskusji, że staniesz się agresywna/agresywny. Wiedz jednak, że w tym przypadku to wcale nie personalny atak, a próba zwrócenia uwagi na to, co możesz jeszcze poprawić w danym projekcie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przesadna wrażliwość da Ci się dzisiaj we znaki. To przez nią możesz źle znieść komentarze na swój temat, niezależnie od tego, czego dokładnie będą dotyczyć i czy będą rzeczywiście szczere. Musisz w końcu przestać się przejmować wszystkimi naokoło, łącznie z tymi, którzy nie mają na Ciebie zbyt wielkiego wpływu. Po co liczyć się z ich zdaniem, skoro nie są dla Ciebie żadnym autorytetem i prawie w ogóle ze sobą nie rozmawiacie?

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny – Rak

Rozglądaj się dziś uważnie, bo ktoś spod znaku Barana zaofiaruje Ci pomoc, dzięki której doprowadzisz parę nierozwiązanych spraw do końca, wcale się przy tym nie męcząc. W końcu uda Ci się wyjść z dołka i odnaleźć energię do dalszych działań. Nie zmarnuj jej – to bardzo ważne!

Horoskop dzienny – Lew

Przed Tobą sporo pracy, ale nie odczujesz z tego powodu presji ani żadnych obaw. Miło spędzisz dzień, z determinacją, godną pozazdroszczenia, realizując kolejne cele. Późne popołudnie i wieczór spędzisz w miłym towarzystwie, a rozmowy, które będziecie ze sobą prowadzić, na pewno wpłyną na poszerzenie Twoich horyzontów.

Horoskop dzienny – Panna

W trakcie pracy dojdziesz do wniosku, że kochasz to, co robisz i nigdy nie chciałabyś/chciałbyś się znaleźć w innym miejscu niż obecnie jesteś. Zignorujesz słowa tych, którzy będą próbowali Cię przekonać, że trzeba się rozwijać, być elastycznym i od czasu do czasu zmieniać stanowiska. To, co teraz masz i co robisz, w zupełności Ci wystarcza. Zaufaj swojej intuicji i się nie zmieniaj, ponieważ mogłoby Cię to unieszczęśliwić.

Horoskop dzienny – Waga

Cała środa upłynie Ci pod ogromną presją. To negatywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i mocno rozstroi nerwy. Możliwe, że w zdenerwowaniu powiesz komuś o kilka słów za dużo, przez co sprawisz tej osobie przykrość. Postaraj się pohamować, bo nikt z Twojego otoczenia nie jest winny temu, co aktualnie przechodzisz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Zupełnie nie będziesz w stanie dogadać się dziś z osobą, z którą miałaś/miałeś współpracować. Okaże się to o tyle frustrujące, że wspólnie z nią powinnaś/powinieneś realizować teraz nowe bardzo ważne zadanie. Spróbuj poprosić o radę kogoś ze znajomych. Może wspólnie znajdziecie jakieś rozwiązanie, które pozwoli Ci jakoś wybrnąć z tej niekomfortowej sytuacji.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wiele rzeczy może dzisiaj pójść nie tak i z tym musisz się liczyć. Możliwe, że coś zgubisz lub coś popsujesz, co dodatkowo wymusi na Tobie nieplanowany wydatek. W domu też będziesz się zmagać ze złośliwością rzeczy martwych. Lepiej nie bierz się dziś za porządki, bo możesz wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś kompletnie nie będziesz w stanie skupić się na pracy, ponieważ Twoje myśli będą krążyły wokół kogoś z rodziny, kto bezwzględnie potrzebuje Twojej pomocy. W swoim roztargnieniu, nie daj się wciągnąć w niby niezobowiązującą dyskusję z podstępnym Strzelcem, który tylko czyha na Twoje potknięcie. Doskonale wyczuje, że nie jesteś w formie i postara się przejąć kontrolę nad tym, co robisz, a jednocześnie zdyskredytować Cię w oczach innych.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna osoba coś Ci dzisiaj obieca, jednak nie powinnaś/powinieneś brać jej słów bardzo na serio. Szybko okaże się, że pewne przeciwności losu uniemożliwią jej wywiązanie się z tego zobowiązania. Inna sprawa, że ten ktoś nie musi być wcale do końca z Tobą szczery.

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny – Ryby

Osłabienie, spowodowane gorszym samopoczuciem sprawi, że staniesz się łatwym celem dla manipulatorów. Możesz wykazać się daleko posuniętą naiwnością, a to sprawi, że sama/sam zrobisz sobie krzywdę. Nie ufaj we wszystko, co mówią Ci inni – nie każdy ma dobre intencje.

Więcej o: