Horoskop dzienny - 13 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 września. Każdy kolejny dzień może być zagadką. Jeśli chcesz rozwikłać choć jedną, sprawdź, co takiego wydarzy się w nadchodzący wtorek.

Horoskop dzienny – Baran

Możesz być dzisiaj trochę nerwowa/nerwowy. Parę rzeczy wyprowadzi Cię z równowagi i nie pozwoli Ci się dobrze bawić. Możliwe, że ktoś będzie czyhał na Twoje szczęście. Nie daj się w nic wmanewrować, bo potem będziesz tego żałować.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś nie starczy Ci cierpliwości na nic, co sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś. Wszystko będziesz robić w pośpiechu i niczego nie zdołasz dokończyć. To sprawi, że będziesz zła/zły na siebie, że nie wykonałaś/wykonałeś wszystkiego tak, jak należy. Możliwe, że i komuś z Twojego otoczenia się to nie spodoba.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Wtorek upłynie Ci zwyczajnie, a doskwierać Ci będzie nuda. Dopiero wieczór przyniesie nieco ożywienia, choć niekoniecznie musi być ono pozytywne. Łatwo będziesz się denerwować i możliwe, że powiesz o kilka słów za dużo, robiąc komuś przykrość.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Od rana dopisywać Ci będzie szczęście. Zdziwisz się, jak wszystko układa się po Twojej myśli. W pewnym momencie wyda Ci się to aż nieprawdopodobne. Uwierz w to jednak, bo to, co widzisz i czujesz, to szczera prawda. Ciesz się póki możesz, bo już niedługo przyjdzie gorszy moment.

Horoskop dzienny – Lew

Czeka Cię dzisiaj poważna rozmowa z przełożonym. Choć możesz się jej nieco obawiać, tak naprawdę nie ma po co. Możliwe, że dzięki niej wyjaśni się sporo rzeczy, a Ty dostaniesz jakiś nieprzewidziany awans.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś przyjdzie Ci słuchać innych. Ogrom informacji może Cię przytłoczyć, a to, że nie będziesz mogła/mógł wyrazić swojego zadania okaże się frustrujące. Postaraj się unikać osób spod znaku Byka, bo mogą one mocno namieszać w Twoich planach na wtorek.

Horoskop dzienny – Waga

Atmosfera w Twojej pracy okaże się dziś niezwykle ciężka, wręcz przytłaczająca. I chociaż wokół Ciebie panować będzie bezwzględna cisza, nie będziesz się mogła/mógł w ogóle skupić na obowiązkach. Nie zdziw się, gdy okaże się, że ktoś knuje za Twoimi plecami.

Horoskop dzienny – Skorpion

Niespodziewanie spłynie na Ciebie pewność siebie. Zorientujesz się, że możesz wiele i zaczniesz realizować kolejne cele. Inni mogą być zaskoczeni Twoją determinacją, choć postarają się odwieść Cię od realizacji niektórych rzeczy. Nie daj im się – Ty sama/sam wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przyziemność nie jest dziś dla Ciebie. Pozostaniesz w sferze marzeń i zaczniesz się zastanawiać, jak najszybciej można je zrealizować. Nie będzie Cię obchodzić nic, co dzieje się tu i teraz. Możliwe, że pomocny okaże się ktoś spod znaku Raka.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Podły nastrój dopadnie Cię w najmniej oczekiwanej chwili. Niestety, trudno Ci będzie go przezwyciężyć. Spróbuj skupić się na swoich codziennych obowiązkach, żeby nie myśleć o tym, co Cię trapi. Na niektóre rzeczy nie masz po prostu wpływu.

Horoskop dzienny – Wodnik

Poczujesz, że inni trzymają Cię dzisiaj na dystans. W związku z tym będzie Ci dość nieswojo. Nie martw się jednak, bo dzięki temu szybciej zrealizujesz niektóre działania. Wieczorem natomiast szykuje się wypad w gronie zaufanych osób, które na pewno nie okażą Ci chłodu.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Ryby

Ktoś z Twojego otoczenia bardzo liczy na Twoje potknięcie. Uważaj w szczególności na inne znaki wodne, bo ta osoba jest spod któregoś z nich. Postępuj zgodnie z własnym przekonaniem i nie daj się namówić na inne rozwiązania, bo każde z nich będzie dla Ciebie zgubne.

Więcej o: