Horoskop dzienny - 15 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 sierpnia. Trudno bezbłędnie przewidzieć przyszłość. Marzysz o tym, by poznać choć skrawek tego wielkiego sekretu? Przekonaj się w takim razie, co los szykuje dla Ciebie na ten poniedziałek.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś możesz mieć ochotę na aktywność fizyczną. Wykorzystasz wolny dzień, by poszukać atrakcji na świeżym powietrzu. Możesz wybrać spacer, przejażdżkę na rowerze czy jogging. Jeśli natomiast pogoda nie dopisze, pomyśl o odwiedzeniu miejskiego basenu lub poćwicz w domu.

Zobacz wideo Kto jest lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

Horoskop dzienny – Byk

Nadmiar energii może sprawić, że Twoje dzisiejsze działania okażą się zbyt gwałtowne. Nie wszyscy mogą to dobrze odebrać, więc uważaj. Czeka Cię naprawdę trudny okres, dlatego niedobrze będzie narobić sobie teraz zaległości. Zachowaj szczególną ostrożność, bo bardzo łatwo będzie Ci coś dzisiaj przypadkowo zniszczyć.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Poniedziałek nie będzie dla Ciebie szczególnie przyjemnym dniem. Znajdziesz się w gronie osób, które na wszystko będą reagować bardzo gwałtownie i emocjonalnie. Z tego powodu Ty sama/sam poczujesz się dość nieswojo, a dyskomfort wcale nie będzie chciał ustąpić. Odetchniesz, gdy tylko znajdziesz się z dala od nich.

Horoskop dzienny – Rak

Nie będziesz pewna/pewny, czy wybrać się na spotkanie, na które zostałaś/zostałeś zaproszony już jakiś czas temu. Pewne okoliczności sprawią, że nie za bardzo będziesz mieć ochotę, by się tam udać. Jeśli rzeczywiście miałabyś/miałbyś się męczyć, lepiej sobie odpuść i zostań w domu, wymawiając się złym samopoczuciem.

Horoskop dzienny – Lew

Ten dzień będzie pełen różności. Szereg skrajnie odmiennych doświadczeń może Ci nieźle zawrócić w głowie. Mimo wszystko, nie będziesz żałować i chętnie rzucisz się w wir zdarzeń. Skup się na swoich marzeniach - droga do ich realizacji jest bliżej niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny – Panna

Niezależnie od tego, co dzisiaj zrobisz, spodoba się to osobom z Twojego najbliższego otoczenia. Usłyszysz wiele komplementów i innych ciepłych słów, które sprawią, że na nowo uwierzysz w siebie. Taki zastrzyk dobrej energii był Ci bardzo potrzebny - napewno na tym skorzystasz.

Horoskop dzienny – Waga

W ten poniedziałek będziesz miała/miał poważny problem z poradzeniem sobie z własnymi emocjami. Miotając się i denerwując niestety niczego nie osiągniesz. Postaraj się odetchnąć, przemyśleć wszystko na spokojnie i dopiero potem działać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Aktywny odpoczynek nie będzie dziś dla Ciebie najlepszym wyborem. Ostatnio za bardzo się przeforsowałaś/przeforsowałeś, więc musisz się liczyć z tym, że w prosty i szybki sposób możesz się nabawić kontuzji. Lepiej trochę dzisiaj poleż lub posiedź, sięgnij po dobrą lekturę lub obejrzyj jakiś film.

Horoskop dzienny – Strzelec

Mimo wolnego, bez trudu znajdziesz sobie zajęcie. Będzie to kreatywnie spędzony czas, który miło wspomnisz za kilka dni. Wieczorem możesz liczyć na dobrych znajomych, bo ci niespodziewanie wpadną z wizytą. Razem powspominacie dawne czasy i zrobi się naprawdę miło.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś postanowisz zrobić coś dla innych. Twoi najbliżsi szybko wyczują Twoje zamiary i zrobi im się bardzo przyjemnie. Możliwe, że będą chcieli się odwdzięczyć. W ten sposób szybko zacieśnicie więzi rodzinne i staniecie się dla siebie jeszcze ważniejsi.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś z Twojej rodziny przyprowadzi do domu osobę, która z miejsca Ci się nie spodoba. Nie będzie Ci pasowało, że ktoś bliski chce się z nią zadawać i łączy z nią jakieś plany na przyszłość. Nim jednak dasz uprzedzeniom możliwość, by wzięły górę nad rozsądkiem, dobrze sprawdź nieznajomego. Może oceniasz go pochopnie?

Horoskop dzienny – Ryby

Od pewnego czasu jesteś złakniona/złakniony zmian. Nic dziwnego, że kiedy nadarzy się okazja do ich przeprowadzenia, podejdziesz do tego z ogromnym entuzjazmem. Nie daj się mu jednak zaślepić. W przeciwnym razie zaprzepaścisz wszystko to, co do tej pory osiągnęłaś/osiągnąłeś.

Więcej o: