Horoskop dzienny - 7 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 sierpnia. Przyszłość lubi zaskakiwać. Jeśli jednak Ty nie lubisz być zaskakiwana/zaskakiwany, sprawdź koniecznie, co może się wydarzyć w tę niedzielę, by być gotową/gotowym na wszystko.

Horoskop dzienny – Baran

Pewna kłótnia w Twoim otoczeniu przesądzi o Twoim być albo nie być. Niestety, nie zdołasz na nią w żaden sposób wpłynąć – pozostanie Ci obserwacja i oczekiwanie na wynik słownej potyczki Twoich znajomych. Wieczorem odprężysz się w gronie tych, na których najbardziej Ci zależy.

Horoskop dzienny – Byk

Otrzymasz dzisiaj sporo obietnic, jednak żadna nie będzie miała pokrycia. Musisz się na to przygotować, by później nie być rozczarowaną/rozczarowanym. Może Ci się wydawać też, że masz spore możliwości, jednak to tylko pozory. Ten dzień obnaży przed Tobą ponurą rzeczywistość, z którą nie będziesz chciała/chciał się pogodzić.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przyjrzenie się całej sytuacji jeszcze raz, na chłodno, przyniesie Ci chwilę ulgi. Zrozumiesz, że wszystko to, co się wydarzyło, nie wygląda wcale aż tak źle, jak Ci się dotąd wydawało. W związku z tym postanowisz nieco zmienić swoje plany na najbliższe dni. Pamiętaj tylko, by skonsultować to z tymi, których te plany dotyczą.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Rak

Dziś czeka Cię sporo atrakcji. Cały czas będziesz miała/miał co robić. Możliwe, że znajdziesz świetne towarzystwo i humor jeszcze Ci się poprawi. Nie rezygnuj z tego, co sprawia Ci przyjemność – ciesz się chwilą, zanim ta przeminie.

Horoskop dzienny – Lew

Czeka Cię kilka poważnych rozmów. Pewnie będziesz starać się ich uniknąć, ale nic Ci z tego nie wyjdzie. Nie możesz też wiecznie przed tym uciekać – są pewne sprawy, które po prostu trzeba wyjaśnić. Pociesz się jednak, że gdy to zrobisz, kamień spadnie Ci z serca.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Panna

Relacja z pewną osobą zostanie dziś wystawiona na próbę. Możliwe, że ten ktoś będzie miał do Ciebie pretensje, które niestety okażą się uzasadnione. Spróbuj z nim na spokojnie porozmawiać, choć nie nastawiaj się na to, że będzie to łatwa, nieskomplikowana konwersacja.

Horoskop dzienny – Waga

Niedziela okaże się dla Ciebie bardzo przyjemna. Sporo rzeczy sprawi Ci dzisiaj radość, a poszczególne sprawy same się rozwiążą. Nawet jeśli borykasz się z jakimiś problemami od dłuższego czasu, niespodziewanie znajdziesz ich rozwiązanie. Możliwe, że ktoś postanowi Cię zaprosić na wycieczkę. Zastanów się, czy skorzystać z tej propozycji.

Horoskop dzienny – Skorpion

Bardzo prawdopodobnie dojdzie dziś do konfrontacji między Tobą a Twoją drugą połówką. Powód będzie wyjątkowo błahy, a jednak skoczycie sobie do oczu. Postaraj się myśleć rozsądnie i nie oskarżaj drugiej strony o to, czego nie mogła zrobić.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przestań słuchać plotek, bo już nieraz przekonałaś/przekonałeś się, że niewiele w nich prawdy. Tymczasem możesz niepotrzebnie się nakręcić i nieświadomie wykonać kilka nieodpowiednich ruchów. Lepiej nie zaprzepaścić szansy, którą dostało się od losu. W końcu wiedzą o tym wszyscy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nie możesz w żadnym wypadku ulegać nerwom, bo mogą Cię wpędzić w prawdziwe tarapaty. Spróbuj na spokojnie porozmawiać z tymi, którzy przebywają w Twoim otoczeniu i nie denerwuj się, niezależnie od tego, co Ci powiedzą. Postaraj się po prostu być sobą, a jednocześnie nie okazywać gniewu.

Horoskop dzienny – Wodnik

Choć to niedziela, będziesz mieć dzisiaj bardzo dużo do zrobienia. Nie ignoruj swoich obowiązków, bo chociaż pojawią się nagle, okażą się niezwykle istotne. Zaciśnij zęby, a potem doprowadź je do końca – nawet, jeśli będzie Cię to sporo kosztowało.

Pierścień Atlantów - co to jest i jakie ma znaczenie?Pierścień Atlantów - poznaj znaczenie i zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś będziesz zadowolona/zadowolony z tego, co udało Ci się osiągnąć przez ostatni tydzień. Zrobisz podsumowanie swoich dokonań, a to wyda się naprawdę imponujące. Nic dziwnego, że inni mogą Ci trochę zazdrościć. Nie przejmuj się tym za bardzo, tylko zwyczajnie rób swoje.

Więcej o: