Horoskop dzienny - 4 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 sierpnia. Przyszłość może się okazać bardzo zaskakująca. Przyjrzyj się temu, co wydarzy się w nadchodzący czwartek i bądź gotowa/gotowy na szereg całkowicie nowych wyzwań.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś możesz narzekać na swoją fizyczną niedyspozycję. Możliwe, że będą Cię bolały ramiona lub nogi. Z tego powodu będziesz miała/miał pewne opory przed wykonywaniem kolejnych powierzonych Ci zadań. Niestety, żadne usprawiedliwienia nie poskutkują. Chcąc nie chcąc, zostaniesz zmuszona/zmuszony do doprowadzenia do końca tego, co zaczęłaś/zacząłeś.

Horoskop dzienny – Byk

Zorganizujesz sobie dzisiaj chwilę na odpoczynek. Wyciszysz wszystkie negatywne emocje, które wylały się na Ciebie ostatnio gwałtowną falą i postanowisz trochę odetchnąć. Skup się na tym, co sprawia Ci przyjemność, a jednocześnie nie wymaga od Ciebie zbyt dużej koncentracji. Po prostu daj swojemu umysłowi trochę się zrelaksować.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie daj się dzisiaj sprowokować pewnej osobie, która zrobi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Zaczepki, jakie wobec Ciebie zastosuje, nie powinny Cię w ogóle obchodzić. Skup się lepiej na obowiązkach oraz rzeczach naprawdę dla Ciebie ważnych. Jeśli natomiast towarzystwo tego kogoś okaże się denerwujące, zatroszcz się o to, by obok Ciebie znalazł się dodatkowo ktoś z Twoich zaufanych przyjaciół.

Ezoteryka - co to jest?Ezoteryka - co to jest i czym się zajmuje?

Horoskop dzienny – Rak

Dziś wykażesz się niebywałym, jak na siebie, opanowaniem. Nie tylko Ty będziesz zdziwiona/zdziwiony rezultatami, które osiągniesz – wszyscy z Twojego otoczenia będą Ci zazdrościć. Nie popadaj jednak w skrajną euforię, ponieważ możesz wówczas nie zwrócić uwagi na coś bardzo ważnego.

Horoskop dzienny – Lew

W pracy wszystko ułoży się po Twojej myśli. Dzięki temu wykonywanie obowiązków przebiegnie bez komplikacji i względnie zadowolona/zadowolony wrócisz do domu. Tam natomiast w najlepsze będzie trwała awantura. Zignoruj ją jednak, jeśli nie dotyczy bezpośrednio Twoich problemów. Wcale nie musisz być tą osobą, która je wszystkie rozwiązuje.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

W czwartek skupisz się na swoich sprawach sercowych. Jeśli jesteś singielką/singlem, zrobisz wszystko, by zdobyć zainteresowanie tej osoby, która wpadła Ci w oko. Jeśli natomiast pozostajesz w związku, zaczniesz planować jakąś niespodziankę dla swojej drugiej połówki. Dobrze jednak przemyśl sprawę, by ta dobrze odczytała Twoje intencje.

Horoskop dzienny – Waga

Pewna osoba niespodziewanie zmieni zdanie i zacznie przychylniej patrzeć na Twoje pomysły. Będziesz tym pozytywnie zaskoczona/zaskoczony, a jednocześnie poczujesz sporą ulgę. Dzięki takiej kolei rzeczy Wasza współpraca okaże się dużo bardziej owocna niż dotychczas.

Horoskop dzienny – Skorpion

Poczujesz się mocno niedoceniona/niedoceniony na swoim obecnym stanowisku. Uznasz, że zasługujesz na coś więcej, tylko nikt tego nie dostrzega. Zaczniesz myśleć o zmianie pracy, a może nawet wyprowadzce. Niewykluczone, że pewne zmiany wyszłyby Ci na dobre, niezależnie od tego, jak radykalne by były.

Horoskop dzienny – Strzelec

Czwartek pokaże Ci wyraźnie, w jak kiepskiej sytuacji finansowej jesteś. Niestety, nie masz zbyt dużego pola do manewru i czeka Cię w najbliższym czasie sporo wyrzeczeń. Obecne okoliczności również nie okażą się pomocne. Będziesz musiała/musiał jakoś to znieść i nastawić się na cięższy okres.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Smutek, z którym od kilku dni nie możesz sobie poradzić, jeszcze się spotęguje. Choć jednocześnie narośnie w Tobie frustracja, być może potrzebny Ci będzie płacz, by ze wszystkim się oswoić. Niektórych rzeczy niestety nie da się obejść, a trzeba je po prostu przetrawić.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dojrzysz perspektywę szybkiego rozwoju zawodowego. Niespodziewanie ktoś zaproponuje Ci lepiej płatną pracę bądź awans na korzystnych warunkach. Musisz jednak dobrze przemyśleć swój wybór, by nie zapeszyć, a następnie wszystkiego nie zepsuć.

Anielskie liczby - jak je interpretować?Anielskie liczby i ich znaczenie - mogą pomóc ci w wielu sytuacjach [PRZEWODNIK]

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś postanowisz się zatroszczyć o rozwój swoich pasji i nowych, przydatnych umiejętności. Skupisz się na tym, co wychodzi Ci najlepiej, a następnie zajmiesz się tylko i wyłącznie tym. Nie uwierzysz, jak wiele frajdy przyniesie Ci zajęcie, któremu dotąd nie poświęcałaś/poświęcałeś większej uwagi.

Więcej o: