Horoskop dzienny - 1 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 sierpnia. Warto od czasu do czasu spojrzeć w przyszłość, by dowiedzieć się, co nas czeka. Sprawdź więc, co wydarzy się w najbliższy poniedziałek, by nie być potem zaskoczoną/zaskoczonym.

Horoskop dzienny – Baran

Twoje działania będą się dziś odznaczać dużą skutecznością. Praktycznie wszystko będzie Ci wychodzić w pracy, a pozostałe osoby w Twoim zespole nie będą potrafiły pojąć, skąd w Tobie taka odmiana. Ty natomiast poczujesz się wreszcie pewna/pewny siebie i odczujesz głęboką satysfakcję.

Horoskop dzienny – Byk

Dziś odbędziesz dużo spotkań – zarówno tych zawodowych, jak i towarzyskich. Każde z nich będzie owocne, a jednocześnie sprawi Ci dużą przyjemność. Wieczorem natomiast pozostanie Ci cieszenie się samotnością przed telewizorem, z książką w dłoni lub surfując po Internecie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Poniedziałek zmusi Cię do podejmowania niewygodnych, a często nawet przykrych decyzji. Czeka Cię przyśpieszony kurs sztuki kompromisu. Postaraj się go nie oblać, bo ten, z kim powinnaś/powinieneś go zawierać, może nie okazać zbyt wielkiej wyrozumiałości, a od jego zdania prawdopodobnie zależy jego przyszłość.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Rak

Choć przedstawisz dziś w pracy sporo swoich pomysłów, spotkają się one raczej z chłodnym przyjęciem. I choć nie będziesz rozumiała/rozumiał, dlaczego tak się dzieje, powinnaś/powinieneś to zaakceptować. Nie zrażaj się i wymyśl coś nowego. Możliwe, że tym razem się uda.

Horoskop dzienny – Lew

Pewna osoba, z którą do tej pory walczyłaś/walczyłeś w jakiejś sprawie, niespodziewanie odpuści. Zamiast wietrzyć podstęp, po prostu się z nią pogódź. Możliwe, że jakieś zdarzenie, które miało miejsce stosunkowo niedawno, tak na nią wpłynęło, że postanowiła zmienić zdanie. Cóż, pozostaje Ci tylko się cieszyć.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Panna

W końcu będziesz zadowolona/zadowolony z efektów swojej pracy. Co więcej, dostrzegą je i docenią także Twoi współpracownicy. Możliwe, że ktoś szepnie słówko o Tobie szefowi, a ten jakoś wynagrodzi Ci Twój codzienny trud. To natomiast sprawi, że jeszcze bardziej poprawi Ci się humor.

Horoskop dzienny – Waga

Trudno Ci będzie dzisiaj ruszyć z miejsca. Nic dziwnego, bo na niczym nie będziesz się w stanie skupić. Twoje myśli będą daleko stąd, a Ty nie wykażesz większego zainteresowania tym, co dzieje się tu i teraz. Nic dziwnego, że ktoś może mieć o to do Ciebie poważne pretensje.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś spotka Cię sporo miłych rzeczy. Niektórych z nich w ogóle się nie spodziewałaś/spodziewałeś, inne dało się przewidzieć. Dawno już nie miałaś/miałeś tak udanego dnia, dlatego po prostu to doceń. Szczęśliwe chwile warto łapać, bo nigdy nie wiadomo, jak długo potrwają.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wiele spraw pójdzie nie tak, jakbyś sobie tego życzyła/życzył. To natomiast sprawi, że narośnie w Tobie ogromna frustracja. Uważaj tylko, by nie wyładowywać jej na kimś ze swojego otoczenia, bo w ten sposób możesz bardzo łatwo pogorszyć swoje relacje z tą osobą, nawet jeśli dotychczas były dobre.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W ten poniedziałek wiele osób będzie miało pewne problemy ze zrozumieniem Twoich intencji. Nie ma znaczenia, czy chodzi o to, co robisz w pracy, czy o to, co robisz w domu – wszelkie Twoje działania wydadzą się innym niejasne. Ku swojemu rozgoryczeniu, będziesz się musiała/musiał ciągle tłumaczyć.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewne wydarzenie sprawi, że będziesz musiała/musiał działać szybko i pod zwiększoną presją otoczenia. Niestety, trudno Ci będzie w ten sposób osiągnąć zadowalający rezultat, ale jeśli Ci się uda, ogarnie Cię prawdziwa euforia.

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny – Ryby

Musisz być dziś odważna/odważny i zdecydować się na kroki, o jakich wcześniej nawet nie myślałaś/myślałeś. Pora wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy, a następnie wziąć się w garść. Potrafisz to zrobić, więc nie wmawiaj sobie, że jest inaczej.

Więcej o: