Horoskop dzienny - 3 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 sierpnia. Chcesz wiedzieć, co wydarzy się wkrótce? Zobacz, co czeka Cię w tę środę i nie daj losowi z siebie zakpić, choćby nie wiem co!

Horoskop dzienny – Baran

Czeka Cię dziś niejedno wyzwanie. Przygotuj się na sporo pracy. Jeśli jednak wykażesz się sporym zaangażowaniem, możesz liczyć na doskonałe efekty. Nie bój się, że coś Ci nie wyjdzie – to Twój dzień. Musisz jedynie trochę się wysilić, bo niestety nie ma nic za darmo.

Horoskop dzienny – Byk

W tę środę dogoni Cię Twoja przeszłość. Pewien problem powróci i mimo najszczerszych chęci, nie będziesz potrafiła/potrafił sobie z nim poradzić. Przestań o tym myśleć, bo to jedyna rzecz, jaką możesz zrobić. W końcu kłopoty rozwiążą się same, bo Ty nie będziesz mieć na nie w tym wypadku wpływu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś powiedzie Ci się to, co od tak dawna planowałaś/planowałeś. Inni mogą Ci trochę zazdrościć, ale nie zwrócisz na to uwagi, czując pełnię smaku zwycięstwa. Po pracy spędzisz miłe chwile w towarzystwie kogoś bliskiego. Wieczorem natomiast zaśniesz pełna/pełen entuzjazmu i dobrego nastawienia, co już dawno Ci się nie zdarzało.

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny – Rak

Środa może przynieść Ci spore rozkojarzenie. Żeby sobie nie zaszkodzić, będziesz musiała/musiał jakoś nad sobą zapanować i zacząć działać. Niestety, nikt z Twojego otoczenia, a zwłaszcza przełożony, nie zrozumie, że nie potrafisz się skupić. Twoja ignorancja może natomiast pociągnąć za sobą poważne konsekwencje.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś będziesz musiała/musiał udzielić wsparcia komuś w potrzebie. To, co się wydarzy, mocno Cię zaskoczy, jednak nie dasz tego po sobie poznać. Wieczorem spodziewaj się niezapowiedzianych gości. Tylko od Ciebie i Twojego nastawienia zależy, jak przebiegnie ta wizyta.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Panna

Tego dnia po pracy wybierzesz się gdzieś w miłym towarzystwie. Niestety, w trakcie wypadu, zdarzy Ci się coś przykrego, na co nikt z Was nie będzie miał wpływu. Możliwe, że będziesz potrzebowała/potrzebował pocieszenia. Tak czy inaczej, na pewno je znajdziesz.

Horoskop dzienny – Waga

Przez cały dzień będziesz się zastanawiać nad tym, co pozmieniać w swoim domu bądź mieszkaniu. Twoją głowę nawiedzą różne twórcze pomysły. Być może część z nich wkrótce wykorzystasz w praktyce. Pamiętaj jednak, by każdy z nich skonsultować z innymi domownikami – aranżacja to w końcu nie tylko Twoja decyzja.

Horoskop dzienny – Skorpion

Postaraj się dzisiaj znaleźć chwilę tylko dla siebie, bo inaczej w końcu zwariujesz. Przestań myśleć o tym, co powinnaś/powinieneś jeszcze zrobić – obowiązki obowiązkami, jednak ostatnio z nimi trochę przesadzasz. Nie pozwól też, by inni Cię wykorzystywali. Masz prawo do zaczerpnięcia oddechu i relaksu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twój humor pozostawi w tę środę wiele do życzenia. Co gorsza, ktoś będzie cały czas krytykował Twoje postępowanie, świadomie dyskredytując Cię w oczach innych. To może w znacznym stopniu podkopać Twoją wiarę w siebie i doprowadzić do tego, że Twoje samopoczucie jeszcze się pogorszy.  Nie zapominaj jednak o przyjaciołach, którzy na pewno pośpieszą Ci z pomocą.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W tę środę podejmiesz kilka bardzo słusznych decyzji. Twoja postawa stanie się przedmiotem rozmów i sporo osób z Twojego otoczenia ją doceni. Trzymaj tak dalej, a nigdy więcej nie będziesz się musiała/musiał martwić się swoją pozycją w pracy.

Horoskop dzienny – Wodnik

Otrzymasz dziś szereg nowych obowiązków, z którymi świetnie sobie poradzisz. To będzie dla Ciebie swoisty sprawdzian własnych możliwości. Jako że zdasz go śpiewająco, poczujesz, że naprawdę znajdujesz się we właściwym miejscu i nie popełniłaś/popełniłeś żadnego błędu.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna decyzyjna osoba z Twojego otoczenia okaże się dzisiaj niezwykle opryskliwa. Możliwe, że ma jakieś problemy osobiste i postanowi wyładowywać frustrację na innych. Postaraj się raczej nie wchodzić jej w drogę. Dzięki temu niczego nie stracisz.

Więcej o: