Horoskop dzienny - 2 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 sierpnia. Przyszłość bywa bardzo zaskakująca. Jeśli nie przepadasz za niespodziankami, sprawdź koniecznie, co nadejdzie w najbliższy wtorek i zachowaj gotowość na nowe wyzwania.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś poświęcisz się obowiązkom. Nic innego tak naprawdę nie będzie się dla Ciebie liczyć. Możliwe, że zignorujesz kogoś, komu bardzo na Tobie zależy i tej osobie zrobi się przykro. Dobrze, gdybyś szybko zorientowała/zorientował się w sytuacji, zanim zupełnie przekreślisz Waszą relację, która miałaby całkiem niezłą przyszłość.

Horoskop dzienny – Byk

Jako że będziesz miała/miał problem ze skupieniem się na czymkolwiek, zajmiesz się porządkowaniem swoich spraw. Ludzie z Twojego otoczenia zaczną się dziwić, skąd wzięła się w Tobie taka skrupulatność. Nie przejmuj się uszczypliwymi komentarzami – dasz sobie radę. Z ich pomocą czy bez niej.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Wtorek pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i zacząć snuć plany na przyszłość. Nagle ujrzysz siebie w zdecydowanie lepszym świetle, dlatego też postarasz się dążyć do takiego rozwiązania. Twoja przyszłość może się okazać spełnieniem marzeń – musisz tylko podjąć właściwe decyzje.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

W pracy niespodziewanie zostaniesz doceniona/doceniony, choć wcale się ostatnio jakoś szczególnie nie starałaś/starałeś. Po południu skorzystasz z jakiejś świetnej, sprzedażowej okazji. Możliwe, że inni będą Ci jej zazdrościć, bo oni przegapią taką sposobność. Pamiętaj, żeby nie tłumić w sobie emocji, tylko na bieżąco je okazywać.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś los nie będzie Ci sprzyjał. Wszystkie zdarzenia sprzysięgną się przeciwko Tobie, choć postarasz się sprawnie wybrnąć z trudnej sytuacji. Co gorsza, nie będziesz mogła/mógł nawet liczyć na pomoc nikogo ze swojego otoczenia. Inni poświęcą się swoim sprawom i nie zauważą Twoich kłopotów.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

W pracy same problemy. Możliwe, że wpakujesz się w dwa projekty naraz i nie będziesz w stanie wyrobić się z obowiązkami. Co więcej, szef mocno się tym faktem zirytuje, ponieważ liczył na Ciebie zwłaszcza przy jednym ze zleceń, a Ty tym sposobem zaniedbasz oba. Zrezygnuj z czegoś, póki jeszcze możesz, bo później pożałujesz swojej nadgorliwości.

Horoskop dzienny – Waga

Jeśli masz coś do załatwienia, załatw to dzisiaj. Sprzyjać Ci będą wszelkie urzędy, całkiem dobrze poradzisz też sobie w banku. Nie martw się, że coś Ci nie wyjdzie albo o czymś zapomnisz. Każdy ma prawo do błędów, nawet ktoś tak nieskazitelny jak Ty.

Horoskop dzienny – Skorpion

Od samego początku dnia będziesz niezwykle podekscytowana/podekscytowany, choć trudno Ci wskazać źródło takiego stanu. Co więcej, zbawiennej energii nie powinno Ci zabraknąć ani na chwilę. Spróbuj zaplanować sobie działania na najbliższe dni.

Horoskop dzienny – Strzelec

Sytuacja stanie się napięta, a sprawa będzie dotyczyła kwestii finansowych. Od dłuższego czasu zastanawiałaś/zastanawiałeś się, jak z tego wybrnąć i teraz masz nadzieję, że wreszcie wszystko załatwisz. Pomyśl o tym, co Cię może czekać, jeśli nie dostosujesz wszystkiego do swoich potrzeb.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna, będziesz działała/działał zgodzie z tym, co podyktuje Ci rozum. Takim postępowaniem zasłużysz sobie na wdzięczność kogoś ze swojego otoczenia. Jednocześnie w końcu poczujesz, że odzyskujesz kontrolę nad całym naszym życiem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Coś w Twoim życiu mocno się skomplikuje. Będziesz z tym walczyć ze wszystkich swoich sił, ale jeśli potrwa to zbyt długo, zwyczajnie się poddasz. Nie myśl o tym, co mogłoby się zdarzyć, gdyby sprawy potoczyły się inaczej – w ten sposób tylko sprawisz, że zrobi Ci się niepotrzebnie przykro.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

Ten wtorek otworzy przed Tobą szereg ciekawych możliwości. To dzięki nim staniesz się osobą decyzyjną, zamiast znów przyglądać się temu, co się dzieje. Nie obawiaj się, że coś Ci nie wyjdzie. Szczęście jest dziś po Twojej stronie.

Więcej o: