Horoskop dzienny - 5 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 sierpnia. Nikt nie ma pewności, co wydarzy się następnego dnia. Chcesz poznać chociaż skrawek tajemnicy? Sprawdź, co życie przygotowało dla Ciebie na ten piątek i bądź bogatsza/bogatszy o tę wiedzę.

Horoskop dzienny – Baran

Musisz dzisiaj bardzo uważać w pracy, bo ktoś może okazać się niezadowolony z Twoich postępów. Zaczną się przytyki i krytykowanie, a to może poważnie nadszarpnąć Twoje nerwy. Postaraj się jednak zachować opanowanie, by móc tłumaczyć wszystko po kolei, aż do skutku. Nie przejmuj się niepowodzeniami i uzbrój się w cierpliwość – innego wyjścia nie masz.

Horoskop dzienny – Byk

Uważaj z tym, czego, a zarazem od kogo żądasz. Możliwe, że przeciągniesz strunę i osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego. Zastanów się, czy wszystko, czego oczekujesz, jest niezmiernie potrzebne. Lepiej zweryfikuj swoje cele, a potem poszukaj jakiegoś kompromisu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dzisiaj nie unikniesz pewnej kłótni lub drobnej sprzeczki z kimś, z kim dotąd żyłaś/żyłeś raczej w zgodzie. Nawet jeśli bardzo się postarasz, nie uda Ci się załagodzić sytuacji. Możliwe, że znajdzie się jednak osoba, która spróbuje Was pogodzić. Czy jednak jej się uda? Trudno stwierdzić.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

W ten piątek możesz nie wytrzymać presji otoczenia i szczerze powiedzieć o wszystkim, co Ci nie pasuje. Nie przejmuj się tym, co pomyślą o tym inni – teraz będziesz wobec nich fair, a jeśli tego nie zrozumieją, ich problem. Za długo ustępowałaś/ustępowałeś pola pozostałym. Pora wreszcie zatroszczyć się o siebie.

Horoskop dzienny – Lew

Lepiej nie angażuj się dzisiaj w żadne inwestycje, bo nie masz do tego głowy. Nic Ci z nich nie wyjdzie, a co więcej, możliwe, że przypadkiem coś stracisz. Nie próbuj też robić żadnych większych zakupów, ponieważ to, co wyda Ci się korzystną okazją, wcale nią nie będzie.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Od rana towarzyszyć Ci będą negatywne emocje. Bez wyraźnej przyczyny pozostaniesz spięta/spięty i mocno rozkojarzona/rozkojarzony. To niestety nie będzie sprzyjać Twojej dzisiejszej efektywności w pracy. Postaraj się z tym jednak nie zdradzać, by nikt nie miał do Ciebie pretensji.

Horoskop dzienny – Waga

W ten piątek będziesz musiała odmówić komuś pomocy, ponieważ nie zdążysz się wyrobić ze wsparciem dla tej osoby. Nie miej jednak wyrzutów sumienia – nie zawsze musisz być na zawołanie wszystkich wokół. Są też inni, którzy mogą udzielić wsparcia zamiast Ciebie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ten dzień nie będzie dla Ciebie szczególnie szczęśliwy. Przeczucie, że coś robisz nie tak, nie opuści Cię ani na chwilę. Niestety, nie zdołasz się dogadać z kimś, kto zaoferuje Ci pomoc. Uznasz, że sama/sam zrobisz to lepiej, a potem będziesz żałować.

Horoskop dzienny – Strzelec

W piątek spadnie na Ciebie niezapowiedziana krytyka. I choć słowa wypowiedziane pod Twoim adresem będą dość ostre, Ty sama/sam również postanowisz się odciąć. Wymiana zdań między Tobą a drugą stroną może się nie spodobać Twojemu przełożonemu. Niestety, kiedy to zrozumiesz, będzie już za późno.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pewna osoba, na którą bardzo liczyłaś/liczyłeś, mocno Cię zawiedzie. Po tym rozczarowaniu trudno Ci będzie się pozbierać, choć niektórym może się wydawać, że przesadzasz. Nie denerwuj się tym, bo nie masz po co. Przyjaciele pozostaną przy Tobie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dzień przejdzie jakby niezauważony. Dopiero mile spędzony wieczór będzie czymś, co zapamiętasz. Bliscy przygotują dla Ciebie wspaniałą niespodziankę. Nie zapomnij im podziękować.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

Nieszczęście, jakie Cię spotka, nie wzruszy nikogo, z kim współpracujesz. Nie możesz niestety liczyć na żadną taryfę ulgową, choć możesz czuć się bardzo źle. Musisz zacisnąć zęby i podążać naprzód – bez względu na wszystko.

Więcej o: