Horoskop dzienny - 1 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 maja. W życiu nic nie jest pewne. Przyszłość może się rysować w bardzo różnych barwach. Przekonaj się, co czeka Cię w tę niedzielę i bądź gotowa/gotowy na różne ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

W Święto Pracy postanowisz spędzić czas ze swoimi najbliższymi. Jeśli pogoda dopisze, może wybierzecie się gdzieś na wycieczkę? Pewna sytuacja sprawi, że nie będziecie mogli wyjechać daleko, jednak jakoś sobie poradzicie i nawet blisko znajdziecie świetny sposób na cieszenie się wolnymi chwilami.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Ktoś będzie dzisiaj chciał wymusić na Tobie pewną obietnicę. Uważaj jednak, na co się zgadzasz. Jeśli od razu wiesz, że nie zdołasz dotrzymać słowa, w ogóle się w to nie angażuj. Osoba, która dziś na Ciebie naciska, nie tylko doświadczy rozczarowania, ale i zrobi wszystko, żeby osłabić Twoją pozycję w towarzystwie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Uważaj na to, co robisz. Choć wydaje Ci się, że czas spędzasz właśnie w przyjaznej atmosferze, ktoś spośród Twoich bliskich bardzo uważnie Cię obserwuje. Możliwe, że tylko czeka na Twoje potknięcie. Nie wnikaj, dlaczego – po prostu ma swoje powody, których i tak Ci nie zdradzi.

Horoskop dzienny – Rak

Na wierzch wyjdzie pewna kłótnia, którą prowadziłaś/prowadziłeś dawniej z osobą zawsze torpedującą Twoje pomysły. Mimo wolnego, Twoje myśli wciąż będą błądziły wokół tego konfliktu. Postaraj się choć na chwilę zapomnieć o przykrościach, jakie spotkały Cię wcześniej z tego powodu i skorzystaj z wolnego czasu.

Horoskop dzienny – Lew

Jakaś z decyzji, które podejmiesz, może się bardzo nie spodobać komuś z Twojego bliskiego otoczenia. Nie przejmuj się tym jednak za bardzo – jeśli zdecydowałabyś/zdecydowałbyś inaczej, niezadowolona byłaby inna osoba.

Horoskop dzienny – Panna

Od rana będziesz chodzić podminowana/podminowany. Pewien problem nie da Ci spokoju, a zdenerwowanie nie pozwoli Ci się skupić na niczym, czego się podejmiesz. Pewna sytuacja doprowadzi jednak do tego, że kamień spadnie Ci z serca. Postanowisz to uczcić w gronie zaufanych osób.

Horoskop dzienny – Waga

Cały dzień spędzisz na leniuchowaniu. Dzięki temu, że inni zajmą się sobą, wreszcie będziesz się mogła/mógł skupić wyłącznie na sobie. Przypomnisz sobie, jak to dobrze jest nie mieć żadnych zobowiązań. Skorzystaj z chwili wolności.

Horoskop dzienny – Skorpion

Niczego nie planuj – działaj spontanicznie. Pamiętaj, że dziś masz wolne i nie musisz się niczym przejmować. Spróbuj wreszcie trochę się rozluźnić i przestań myśleć o pracy. Jeśli dłużej skupisz się na obowiązkach, w końcu zwariujesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Choć nie musisz, zaczniesz dziś nadrabiać zaległości z pracy. Ustalisz sobie cele, które postanowisz za wszelką cenę zrealizować. Nie będziesz słuchać bliskich, chcących odciągnąć Cię od działania. Nie przesadź jednak, bo ktoś może się na Ciebie obrazić, jeśli poczuje się lekceważony.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś odwiedzisz dalszą rodzinę. Niewykluczone, że staniesz się świadkiem większej kłótni przy niedzielnym stole. Postaraj się nie brać żadnej ze stron, ponieważ możesz sobie mocno zaszkodzić. Przeczekaj najgorszy moment, a potem skup się na tych osobach, na których najbardziej Ci zależy.

Horoskop dzienny – Wodnik

Obserwuj dziś uważnie otoczenie, bo bardzo prawdopodobnie coś Ci umyka. Możliwe, że ktoś nie mówi Ci całej prawdy, a może ukrywa coś przed Tobą celowo, by Cię nie martwić lub wręcz przeciwnie – aby Ci zaszkodzić. Nie bój się zadawać pytań i bądź uparta/uparty przy żądaniu odpowiedzi. Nie daj się łatwo zbyć. Za wiele możesz stracić.

Horoskop dzienny – Ryby

Seria pewnych wydarzeń mocno wstrząśnie Twoim najbliższym otoczeniem. Tylko Ty zachowasz zimną krew i racjonalnie podejdziesz do powstałych w ten sposób kłopotów. Inni mogą Ci tego zazdrościć i prosić o radę. Udziel im wsparcia, bo naprawdę będą tego potrzebować.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.