"Teksańska masakra piłą mechaniczną". Premiera na Netfliksie. Fani nie mogą się doczekać: W końcu jakieś porządne horrory

Już 18 lutego na Netfliksie premierę ma "Teksańska masakra piłą mechaniczną". Fani serii mogą liczyć na filmową ucztę.

Więcej ciekawostek na temat programów dostępnych na Netfliksie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Netflix ma doskonałą propozycję na weekend dla fanów klasycznych horrorów. Od 18 lutego na platformie można oglądać najnowszą odsłonę slashera "Teksańska masakra piłą mechaniczną". Zapowiada się ciekawie.

Po niemal 50 latach w ukryciu Leatherface powraca, aby terroryzować grupę młodych idealistów, którzy przypadkiem zakłócają spokój jego starannie chronionego świata w sennym teksańskim miasteczku - czytamy w opisie twórców filmu. 
Zobacz wideo Horror od twórcy Resident Evil i kosmiczna odyseja. Na jakie gry czekamy w 2022 roku?

Michał Szpak, Maja OstaszewskaBestsellery Empiku 2021. Olśniewająca Ostaszewska i Patryk Vega w cekinowym garniturze

"Teksańska masakra piłą mechaniczną" na Netfliksie. Jak zapowiada się horror?

Propozycja Netfliksa to sequel kultowego filmu z 1974 roku. Będzie okazja do strachu, a zwiastun zapowiada sporo smaczków i świetną zabawę dla fanów gatunku. Pod trailerem najnowszej odsłony "Teksańskiej masakry..." miłośnicy horrorów nie kryli entuzjazmu.

 
Szanuję twórców, za wątek jedynej ocalałej z pierwszej "Teksańskiej masakry...". Dzięki temu na pewno wielu starszych widzów sięgnie po ten film.
Pierwsze dwie części były cudowne, natomiast później seria się stoczyła, przez co nie mam zbyt wielkich oczekiwań, aczkolwiek ta część zapowiada się okej.
W końcu jakieś porządne horrory może będą na tym Netfliksie. Oby tak dalej - czytamy w komentarzach. 

Akcja jest powiązana z historią przestawioną w pierwszej części serii. Wszystko dzieje się jednak współcześnie. Dla niektórych taki zabieg jest lekko dezorientujący.

Skoro to jest sequel z 1974 roku to czemu w scenie z telefonami wszyscy mają smartfony? W tamtych czasach nie było infuencerów - dopytywał jeden z fanów w komentarzach.

Bracia Shelby w kaszkietach w serialu 'Peaky Blinders'"Peaky Blinders 6". Thomas Shelby powraca. Nowy sezon w lutym w BBC. Kiedy na Netflix?

Chociaż na ekranie zobaczymy bohaterkę ocalałą z pierwszej części filmu, to wszystko dzieje się pięćdziesiąt lat później.

Więcej o: